reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Bawcie sie dobrze kobietki :-) My odpadamy bo juz od 3 tygodni w Polsce bawimy, a wracamy dopiero w sierpniu :tak::happy:
Slicznej pogody Wam zycze i mnostwo wrazen
Buziaczki :-)
 
reklama
Mi 11 pasuje,ale nie zapowiadaja ladej pogody,wiec moze dla pewnosci na stacji Holland Park,co?Jakby co to tam jest w parku super plac zabaw a jakby padalo to zawwsze do Barneys mozna isc...
Dolaczy do Nas mamcia z Greenfordowych, LOONDON z coreczka Julcia,ktora 16 sierpnia skonczy 2latka:tak:
 
najwidoczniej, każde mamy zajęte i czasu nie mają- tak jak wspomniała olis na forum mamy z UK
 
Moje drogie, jeszcze kilka mam z polskiej swietlicy chce do Nas dolaczyc w piatek:-)
I jak sie umawiamy?
Ja w poniedzialek z kolei odpadam:-(Ciezko sie tak zorganizowac,zwlaszcza o tej porze roku:zawstydzona/y:Kazdy gdzies w rozjezdzie i zajety od rana do wieczora:zawstydzona/y::-(Mam nadzieje,ze chociaz piatek teraz wypali,bo cos Nam podupadly spotkania:-(
 
az mi glupio pisac laski,ale wypadlo mi cos i jutro niestety nie moge przyjsc:zawstydzona/y::-:)zawstydzona/y:

Fakt cos ostatnio ciezko nam sie spotkac:rofl2:

PRZEPRASZAM:zawstydzona/y:

JAK macie ochote chetnie spotkam sie z wami za tydzien,jak jeszcze bedziecie chcialy sie ze mna spotkac:-p

milych pogaduszke zycze;-)

pozdrawiam
 
No to nie wim dziewczyny czy jest sens bo malo Nas bedzie straszliwie...:-(Moze przelozymy i jakos sie zgadamy nastepnym razem lepiej:zawstydzona/y::confused:Moze wiecej dziewczyn wroci z PL to wtedy cos sie uda zorganizowac,co?
 
reklama
Dziewuszki! Chetnie ja i moja kumpela z coreczka sie dolaczymy! Ale troszke pozniej. Powiedzmy 12 w poludnie na Holland Park. Nasze Bable spia z ranca wiec gdyby Wam rowniez pasowalo o 12 to git!
Bede czekac na Wasze odzewy!
Buziaki!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry