reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dzieki sprawdzalam w mothercare, ale nie maja takich stabilnych dla 1,5 ktore juz biega:(, a w tkmaxie znalazlam sandalko -kapcie skorzane :)
Kiedy przestanie padac?
 
reklama
wiecie moja koleanka ostatnio kupila butki na stronie Paediatric Shoes - Home jest nawet mozliwosc z darmowym konsultantem mianowicie polskim rehabilitantem ktory pracuje z dziecmi super sprawa polecam oni przyjmuja gdzies w limeryku ich numer to 0872379739 ja sie tam wybiore na wiosne jak bedziemy szukac nowe butki
 
wlasnie takich szukalam dzieki:),ja malej zawsze w Polsce takie kupuje a Daniela. dobrze jej sie noga uklada i maja usztywniona kostke
 
nie wiecie czy gdzie w limeriku organizuja jakies zajecia dla maluchow?

Zalezy o jakich zajeciach mowisz, poszukaj sobie na necie Parent and toddler group czy meetings i znajdziesz gdzie mozesz sie spotkac z innymi mamami Gdzie dzieci moga wspolnie pobawic sie malowac tanczyc cwiczyc Jest wiele miejsc Ja chodze z Nadia na PnT u mnie na wiosce, jezdze czasem tez na wioske obok, do tons of fun i delty :) tam tez sa takie spotkanka :) mozesz tez dzieciaczka zapisac do klasy np zajmujacej sie tancem muzyka aerobikiem ... Poszukaj na necie :)
 
reklama
Do góry