reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Witam wszystkie mamuśki

Czy mogłabym się do was dołączyć?
Jestem mamą 10 miesięcznej Martinki i miło by było z kimś pogadać w wolnej chwili. Bo już od tego siedzenia w domku samej z mała dostaję lekkiego bzika :)



PS.

Czy możecie polecić mi dobrego GP w Limerick , bez różnicy czy Polak czy Irlandczyk. Tego co mamy chciałabym zmienić. nasza maleńka miała 39 stopni temp., podaliśmy jej nurofem i zadzwonilismy do przychodni czy mamy przejechać czy tez poczekać?
Kazano na przyjechać jak najszybciej. Więc tak zrobiliśmy, a ten rzekomo lekarz stwierdził że o tej porze roku w IRL panują infekcje i nie ma się czym przejmować, podawać Calpol albo Nurofen. Osłuchał tylko dziecko i nawet nie sprawdził temperatury, a skasował kasę za coś co mogliśmy usłyszeć telefonicznie. Jak mówili, żeby natychmiast przyjechać przestraszyliśmy się że to może coś poważnego
mad.gif
.
Jeśli któraś ma lekarza godnego polecenia to proszę o namiary.
Z góry dziękuję papa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam nowa kolezanke widac ze moze zacznie watek odzywac :)

A co lekarza to w miescie chodzilam do ronana rydera i byl straszny a teraz jezdze do miejscowosci hospital do michaela lyncha i jestem zadowolona, a co do ogolnie lekarzy to niestety oni tu maja takie swoje wytlumaczenia ... Nadia miala prawie 42 goraczki lekarz stwierdzil ze wirus i faszerowac czopkami i syropem a w szpitalu powiedzieli podobnie ... Oni tu po prostu inaczej na wiele rzeczy patrza, i czasem do dla nas moze byc dziwne straszne etx

Najlepiej oby mala nie chorowala :)
 
Witam
My również chodziłyśmy do Rydera i wkurzył mnie 2 razy porządnie- już do niego nie pójdę. A maleńką zaczęłam leczyć domowymi sposobami i jak na razie mamy maleńki sukces. W nocy spała nieźle i obudziła się bez gorączki :-)


Miłego dnia życzę wszystkim
 
Udalo mi sie znalesc haslo do baby.. i jestem znowu. , tylko czemu tu taka cisza:(?.pisac pisac
a moze ktos wie gdzie znalde dla dziewczynki 1,6roku ladne porzadne kapcie a nie irlandzie slippery:)?
 
reklama
Do góry