reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

buba to faktycznie nie ciekawie.. ehhh
niezły z niego koleś... niestety niektóryz tacy sa:dry:
współczuję...

sylcia no miałam wpaść i mi sie auto popsuło... znów..!! ale wczoraj D odebrał od mechanika więc jak tylko będzie okazja to wpadne na kawusię :*
musze Cię z brzusiem zobaczyć :-)
z tym ze za 3 tyg się przeprowadzamy i nie wiem jak tam będzie z czasem:sorry2:ale się postaram :-)

alex fajnie że Emilka i Kosiu szczęsliwi że do szkoły wrócili :-)
 
reklama
Emilke tez bym do przedszkola dala ale to za rok miala isc w tym ale sie nie zalapala (do żłobka w tym roku)wiec jeszcze rok pomeczy sie nianka z nia a za rok do przedszkola:D:D:D a teraz to znowu musze zaczac sukni slubnej szukac:D:D:D:D bo znwu wesele sie szykuje ale tym razem juz pewne:)
Kamcia pochwal sie chatka :)
Alex jak ty dajesz rade z blizniakami??:szok: ja w zyciu bym sie nie wyrobila z dwojka takich wariatow :) w sumie to Emilka robi za piecioro;p;p
 
Ostatnia edycja:
A no ciesza sie chodzili i marudzili ze im sie nudzi i chca juz do szkoly wracac:-)
A gdzie sie przeprowadzacie ?

buba no szlakt mnie trafia jak slysze ze facet odwraca sie od wlasnego dziecka strasznie Ci wspolczuje ale skoro w taki sposob postepuje to znaczy ze nie zasluguje ani na Ciebie ani na Emilke
 
alex taki typ zreszta z jednym dzieckiem tak zrobil a ja glupia uwierzylam ze z mim tak nie zrobi z reszta sam sie zarzekal ze drogi raz nie popelni tego samego bledu a tu masz.... no coz trzeba zyc dalej ... jak go mamuski spotkacie gdzies p drodze to walnijcie go tam torebka albo czyms mocniejszym:D:D najlepiej do torebek jakie kamienie wsadzcie:D:D:Da ja jak go spotkam (ale dla jego dobra zeby tak nie bylo ) zrobie to osobiscie;p
 
Bardzo chetnie nakopie mu do d...

a z chlopakami radze sobie dobrze nie jest tak zle jakby sie moglo wydawac wogole mi nie placza chodza spac o 20 zreszta cala 4 chodzi spac o 20 spia cala noc i sie budza o 9 rano
teraz mam troche biegania za nimi bo zaczynaja chodzic wiec wciaz chca zebym znimi cwiczyla dotego raczkuja i mi sie rozbiegaja po mieszkaniu kazde w inna strone

ale jest dobra strona tego nie musze myslec o zadnych dietach to jest naturalny sposob na utrzymanie sylwetki:-D:-D:-D
 
haha ja przy emilce tez w sumie nie musze zadnzch diet stosowac :-) ona za to kladzie sie spac 22 i wstaje o 6:szok:wogule nie da mi pospac troche dluzej i siada na luzko patrzy sie na mnie daje buziaka i mowi zebyjej mysi sprzet wlaczc to na spiaca laptopa trzeba wlaczyc . narazie to trzeba ja do wanny wsadzic:-) kurcze cos mi sie z klawiatura stalo:angry:
 
no ja mam nadzieje ze przy drugim bedzie spokojniejsza bo niewyrobie:-) to chyba wszystkie Emilki tak maja:-):-)

no mamuski ja spadam spac znaczy nie spac ale S przyszedl wiec trzeba isc;p jutro wycieczna nad Soline:):) to dobranc i milej niedzieli:-)
 
Ostatnia edycja:
Buba pederasta i tyle :/ szkoda slow Nawet z dzieckiem swym nie chce kontaktu utrzymywac Takich jak ona za kuta$a na stol odciac i przynajmniej jest pewnosc ze innemu dziecku krzywdy nie zrobi Strasznie mi przykro ze tak was potraktowal Swinia straszny i jeszcze pozaluje i tyle

Ciociu teraz slub sie uda Suknia bedzie piekna Corka bedzie rzucala kiwatuszkami Bedzie pieknie i nie zapomnianie :)) Magia :))))

Alex gratulacje dla maluszkow Buziaczki dla 10 miesieczniaczkow :***** no i powodzonka w szkole dla starszakow :*****

Vi kochana przeprowadz sie spokojnie i sie spotkamy Mnie tez moze nie byc przez troszke Zgadamy sie kochana jeszcze dokladnie :))


A ja zaczelam sie czuc w koncu prawie juz dobrze Czasem mnie mdli w glowie sie zakrecii Ale jest ok Nie moge narzekac :)) Ciaza o jeden dzien starsza Wiec termin na 16 lutego :)
 
reklama
sylcia a gdzie znów się wybierasz??:-p
no i wogóle to miałaś mi dac cynka na kom bo nie mam Twojego nr a jak chce zadzwonić kiedy mi podajesz to nie chce mi dzwonić tylko jakieś problemy...
napisz do mnie esa :-) hihih

buba to widze że teraz szczęsliwa jeatez :-) no jak fajniusio :-)
nie ma co ale powiem Ci że faceci nigdy się nie zmieniaja ...
jak uderzy raz będzie bił , jak się nawali raz gdzieś z mumplami - będzie pił, jak zdradzi bedzie zdradzał
jak kopnie w tyłek jedną dla innej to zrobi tak i z nastepną

takie niestety są co niektóre "przeszczepy":sorry2::-p

 
Do góry