reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
sylcia007 Nic nie znalazłam na tej stronie. Chodzi mi głownie o ten szpital na Ennis, czy dostanę jakiś spis przed porodem?

Myslalam ze ogolnie szukasz listy, ja rodzilam w limerick'u Dziewczyny niejedne mowily ze dostawaly jakas koperte z ulotkami i byla tam jakas lista Ja ani przy ciazy z Nadia ani teraz zadnej listy nie dostalam Ogolnie raczej do kazdego szpitala potrzeba w sumie to samo Np w co poniektorych polskich szpitalach masz ich pizamy czy ciuszki dla dzieciaczkow Ja np wole miec wszystko swoje Wiem ze czyste wyprane i ze jest ok i tam samo z innymi rzeczami Jednak wole miec swoje Znalazlam liste na necie pobralam rzeczy i ogolnie nie trzeba bylo nic dowozic Jedyne co to raz o podpachy maternity poprosilam i kilka pampkow Bo zanim moj D by przyjechal to by nas zalalo :| bez problemu kobietki pelne opakowania daly... A jak chcesz to np zapytaj w szpitalu po prostu aby daly Ci jakas liste czy rady w co masz sie zaopatrzyc :) Ogolnie to powodzenia zycze :))
 
i ja jestem. cisza jak makiem zasial.... my zEmilka bylysmy na wykopkach:) troche mnie plecy bola ale to u mnie normalnie nawet Emilka ziemniaczki zbierala i co ziemniaka zobaczyla to zimniak i zimniak co sie osmialam to masakra:D:D i nawet dobrze jej to szlo:D matko jutro o 8 zaczyman lekcje bje sie jak bym szla do pierwszej klasy masakra:D:D ale beda dziewczyny odemnie zpracy to choc tyle ze niebede tam sama nieznajoma:D nic trzeba leciec bo za chwile ma moj nazeczony przyjsc:D:D:D i trzeba jakas klacje zrbic bo pewnie bedzie glodny a ja dietka:D 4 kilo mniej:D:D:D:D
 
Hej, Mamcie, ja z takim nietypowym problemem .... ponieważ nie sposób przeczytać 2069 stron bo być może ten temat już się przewinął, chciałam zapytać o wyprawkę do szpitala dla mamy i dziecka. Rodzimy w Listopadzie na Ennis Road. Chodzi mi głównie co zabrać ze sobą do szpitala a co tam dostanę. Jeśli ten wątek już się gdzieś przewinął to proszę o link.
Pozdrawiam, Mikado.
hej dostaniesz ulotkę taka małą ze spisem i innymi ulotkami np dot karmienia itp...
jeśli chcesz skompletopwać już teraz to ja moge Ci moja poszukać i skopiowć :-)
dużo tam nie trzeba

 
reklama
ja tez jestem:) ucze sie praca Emilka i na nic wiecej czau niemam;/ musze chyba przestac spac zeby wyrobic ze wszystkim ehh...

fajnie ze sie uczysz ciociu :) noo zycie jest zabiegane ... u nas tez praca dom Nadia koty jakis obiad ogarniecie tego co lubie na obkolo siebie porozwalac chwila odpoczynku na lezaco i konczy sie dzien ;/
 
Do góry