reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

U nas tez chorobowo cieknie mi z nosa i ledwo na nogach stoje
Najpierw Emilka potem Nikodem blizniaki teraz ja i M i tak pokolei nas trafia gdybysmy mieli psa to i pewnie on by zasmarkany chodzil
 
reklama
A co do wstawania dzieci chlopaki chodza spac o 20 ostatnio przesypiaja cale noce i wstaja o 6 rano przez godzine jest debata spia jeszcze razem wiec pogaduchy musza byc o 7 zaczynaja zerkac w strone luzka czy czasem mamuka sie nie wychyli
no nie ma lepszego budzika
 
dzien doberek

Krycha Mayeczka juz dobrze:tak:czekamy na list ze szpitala z terminem wizyty u pediatry:)pewnie znow scan jej zrobia:) ale dobrze,niech szukaja,bo dzieciaczek sie nacierpi nie wiadomo dlaczego...
a ja czuje sie bardzo dobrze...generalnie od poczatku ciazy objawow brak,znaczy sie jakis mdlosci czy sensacji:-Dtak to mozna se ciazowac:)malenstwo rosnie,rozpycha sie i brzuszek juz widac..problemow zadnych nie ma i mam nadzieje,ze tak juz pozostanie do konca:)
jesli bedziesz miec chwile i ochote to zapraszam ktoregos slonecznego dnia do nas,poogrodkujemy sie i pokawkujemy:)

pozdrawiam
 
Aga przyjedziemy na kawkę na pewno!!!:p tylko to chorubsko nas tak zamuliło Krycha dopadł Michasia jakiś wirus, leki od gp nie pomagały a z niego i górą i dołem dał skierowanie do szpitala na badania a tam nas odesłali bez badań, tj powiedział że mocz dobry a mu moczu nie pobrali!!!!! ach brak słów dobrze że już mu lepiej ale powiem Wam że mnóstwo chorych dzieci jak nie takich jak Michaś to z gorączką w tym szpitalu, czekaliśmy ponad 7h.A co do wakacji to Hiszpania heheh cieszę się ale u T probemy z pracą więc się troszkę martwię ;/ ach nigdy nie może być z górki
 
Ohh ale dzis zabiegany dzien mialam,dopiero co na kanapie leglam hihi.Z malymi problemami z kurierem,ale na szczescie wozek i lozeczko juz w domciu:-) Pozkrecane wszystko i piekniutkie juz sie wietrzy w pokoju;-) Takze juz pomalu pomalu... a za 2 tyg przylatuja goscie!Juz nie moge sie doczekac:-)
Milego weekendu!!!
 
Heja kobieciny :))

Zdrowia wam zycze na maxa dziewczyny i rodzinka rowniez :)

Haniulka odpoczywaj duzo i fajnie ze juz wszystko w domku masz :))

Kaja udanej wycieczki :)


Spadam na madagascar :p
 
Alex2339, rany, to też Was widzę nie ominęło... Zdróweczka!!! Super, że Maluszki całą nockę Ci przesypiają, ech, jak ja bym tak chciała... Filip tylko raz mi sprezentował ciągłe ośmiogodzinne spanie, ale oczywiście ja się budziłam cały czas sprawdzić o co biega :baffled:... A tak to co 2 - 3 h pobudka...

Aga_irlandia, dobrze, dobrze, niech Jej zrobią tego skana. No kurczaki, taka malutka a już z takimi problemami zdrowotnymi musi się borykać... Dzięki za zaproszenie, z chęcią skorzystam i coś tak czuję, że ja szybciej u Ciebie zawitam niż Ty u mnie ;-):-D

Kaja_respect, aaaaa, to tylko Michasia dorwało, matko kochana, jak ja czytam :szok::dry:... Znaczy jakaś jelitówka, tak? Strasznie długo Go trzymało, szok!!! Dobrze, że już macie to za sobą :tak: A z tym czekaniem to niestety norma... I nie ma zmiłuj czy dziecko chore czy dorosły odsiedzieć swoje trzeba :wściekła/y: Sorki za ciekawość, ale co z T pracą? Jakieś cięcia mają? A na wakacje wszyscy wybywacie? Hmmm... Hiszpania... Super!

Haniulka83, bardzo produktywny dzień masz za sobą :tak: No i całe szczęście, że pomimo problemów z kurierem przesyłka do Was dotarła! Za dwa tygodnie powiadasz? A którego, bo zapomniała :zawstydzona/y:... Może nasi goście tym samym lotem się zjawią ;-)

Sylcia007, miłego oglądania życzę :sorry2:
 
Krycha pewno masz racje,ze pierwsza u mnie zawitasz:)ja to w miescie jedynie we wtorki jestem,ale to dentyste wtedy zalatwiam i do domku....nawet juz daaaawno na miescie polatac po sklepach nie bylam :zawstydzona/y:

Haniulka fajnie,ze juz masz wozeczek i lozeczko:-)teraz tylko na dzidzie cierpliwie czekac:)

ja juz tez bym chciala,zeby byl sierpien:-Di moje dziecie gotowe na przyjscie;-)
 
reklama
Krycha tak wszyscy lecimy, stwierdziłam że do Pl nie polecę na ślub kuzyna a na wycieczkę lepiej bo szczerze i o wiele taniej :) no i frajda dla nas a co do T pracy to sa cięcia w płacach i to duże...:( na razie to były tel i maja wszyscy czekac na list co i jak więc czekam ;( mam nadzieję że strasznie nie będzie
 
Do góry