reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
buziaki dla malucha z okazji miesiecznicy :))


no a co do nagrania to porazka boszeeeeee jak tak moze byc przeciez to jest straszne chore podle !

A dziękujemy, dziękujemy :-D Rany, to już 6 miesięcy minęło, szok w trampkach normalnie :szok::-D W ogóle tego upływu czasu nie czuję, no, oprócz momentów jak biorę Młodego na ręce :-D:-D:-D:-D:-D:-D No, niestety życie kolorowe nie jest... A najsmutniejsze jest to, że pewnie ten chłopczyk życia sobie bez mamy nie wyobraża :hmm: Z resztą sam mówił, że chce z mamą... Koszmar! Pewnie zrozumie jak już starszy będzie... Life is brutal :no::crazy::angry::crazy:
 
tez już słyszsąłam te filmiki..
ale krycha tam jeden z filmików pokazuje jak matka każe synkowi mówić że jak tata przyjdzie to ma krzyczeć albo mówić że nie ma dla niego czasu..
no i jak dziecko coś krzyczło to matka go yczyła że ma na ojca krzyczeć a nie na nią...!!
a jak go poparzsyła mlekiem to tyle razy darła mordę "kto Cię poparzył" aż wkońcu dzieciak pwoiedział ze sam się poparzył :-(

no i widać że pewnie matka tym dzieciakiem manpuluje , nagaduje na ojca i wogóel że on nie chce do niego iść i mysli że matka jest lepsza...
masakra.. ja tez byłam wstrząśnięt tym co usłyszałam
 
Hejka! Co za pogoda masakryczna! Łeb mi pęka, ech...

ViKamciaG, niestety a może i stety nie byłam w stanie wysłuchiwać innych nagrań i nie wątpię, że matka nastawia Młodego przeciw ojcu. Jednak w tym pierwszym wyraźnie i spontanicznie powiedział, że chce zostać z nią... On jest jeszcze malutki i nie rozumie, że mama Mu krzywdę robi i tak jest ze wszystkimi małymi dziećmi... Bo jak taki mały rozumek może pojąć, że matka, najwazniejsza osoba na świecie może Go tak traktować! A dodatkowo nastawianie chłopca przeciw tacie robi swoje niestety... To bardzo trudne i smutne i okropnie mi szkoda tego Szymonka a jeszcze większy smutek w sercu jak sobie pomyślę ile jest takich dzieci jeszcze na świecie którym się krzywda dzieje i nikt tego nie nagłaśnia, nikt o Nie nie walczy :-:)-:)-(...
 
Bry! Ło rany, dziejsza pogoda mi się w ogóle nie podoba :baffled: Zimno, mokro i ponuro... W domu od razu jakoś też chłodniej... JA CHCE JUŻ LATA :-D

Agnieszka13111980, witamy :-)! Ja też się przyłanczam do grona ciekawych co tam u Ciebie słychać?
 
reklama
Do góry