reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Ja po pracy, po obiadku, po spacerkach, ogarnelam kuchnie i jadalnie no i zabralam sie za okna na parterze, pogoda byla rewelacyjna :) jutro okna na pietrze i pojutrze na nastepnym pietrze ohh tyle tych okien :p oby pogoda dopisala :)
 
Krycha dzieki,cisnienie spoko,wlasnie dzis bylam na wizycie kontrolnej w szpitalu,za tydzien GP a za 2 znow szpital:-)Teraz sie nachodze hihi. No a dzieciaki zawsze przezywaja takie rzeczy,mimoze takie malutkie... tez tesknia za rodzinka,moze bardziej niz dorosli... Takze zdrowka duzo dla was!!!:-)
 
dzien dobry w taki sloneczny dzien :)

sylcia Twoim przykladem idac tez wymylam okna w domku ogolnie posprzatalam :) krycha niech ta choroba juz ucieknie od Was wreszcie zdrowka zyczymy:-). moja niunka biega po ogrodku z psiakiem a ja obiadek sie wzielam i golobki wymyslilam na dzisiaj mam nadzieje ze mi wyjda .dzindusia nie dostalam wiadomosci :( , haniulka to dobrze ze cisnienie juz ok . milego slonecznego dnia :)
 
Witam!
Pieknie dzis naprawde oby juz tak zostalo ;-) Ja poszlam po pączki do Papu a tam puste regaly :-( A w Polsce mi takiego apetytu narobili,bo mamuska zrobila sama przepyszne pączusie...
 
Ja tez pączusie zjadłam ale kupne :p jak dziewczyny pojechały po pączki to chyba wszystkie wykupiły hehe :p Krycha zdrówka życzę!!! mój ost z 2 tygodnia miał wirusówkę tragedia normalnie :(
 
reklama
Dzień dobry! Ech, mój synuś zaczyna budzić się jak siostra. Zaraz będę miałą dwa ranne ptaszki, ech... Człowiek się bardzo szybko do dobrego przyzwyczaja :zawstydzona/y::-D. Ale co się dziwić, dzieć mi rośnie, drzemki ma już mniej więcej stałe no i jak zasypia podobnie jak siostra wieczorkiem to i pobudki sa wcześniejsze... Trza się będzie na nowo przestawić... Ale mgła :szok:

Sylcia007, ale Cię wzięło z tymi oknami. Chyba wiosnę już na dobre poszułaś, co ;-)? Ale, że Ci się tak chce po pracy...

Haniulka83, cieszę się, że z Twoim ciśnieniem lepiej ;-) I nie stresuj się już nam Kobieto! Do porodu bliżej niż dalej i spokój jest jak najbardziej wskazany :-)

Madziakowalik, i jak gołąbki? Udały się Normalnie mi smaka narobiłaś... Też bym sobie chętnie wciągnęła, ale robić mi się nie chce :baffled: Może jutro znajde wenę i też narobię!

Kaja_respect, no powiem Ci, że mam już dość tego marudzenia w stereo :angry:. Ale widze już znaczną poprawę tylko cieszyć się na zaś nie chcę co by nie zapeszyć... 2 tygodnie Was męczyło, ło ludu, a co Was dopadło? Dobrze, że już jesteście zdrowi! Fajowskie suwaczki :tak:

Aga_irlandia, a jak Ty się czujesz? A jak Mayeczka? Przeszło Jej już?


No nic, trzeba się szykować na jakieś zakupy. Totalnie nie mam pomysłu co zrobic dziś na obiad :baffled::dry:... Na pewno będę pomidorową gotować, ale co na drugie to nie wiem...

Udanego dzionka i całego weekendu, bo to przecież dziś piątek :-D
 
Do góry