reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Tak teraz juz tylko pozostalo czekanie hihi. Chyba juz wszytsko mamy,moze najwyzej jakies drobiazgi,reszte zabiora nam z Pl :-)
Krycha moi przylatuja 18ego z Wroclawia:-) a Twoi??
 
reklama
hanulka ciesze się że już masz wózeczek i łózeczko:tak:
ja to jestem w szoku jak ten czas szybko minął.. no masakra jakaś:-D
już się rozpakowujemy a jeszcze niedawno 2 kreski na teście;-)

sylcia doszły fotki i prv?? bo nie napisałaś więc się zastanawiam:-p jak możesz to napisz proszę:tak:

alex zdrówka dla was kochana... niedługo muszę was odwiedzić bo kurde po porodzie to już nie tak szybko... hihih
 
Hej mamcie! Nietomna chodze, Młody nie daje mi pospać w nocy, robi mi pobudki co 1,5 h lub co godzinę :eek:. Normalnie aż mnie korci żeby dziś Mu na wieczór zaaplikować czopa na uspokojenie :zawstydzona/y:... Bo później ciężko tak funkcjonować z marudkami...

Krycha pewno masz racje,ze pierwsza u mnie zawitasz:)ja to w miescie jedynie we wtorki jestem,ale to dentyste wtedy zalatwiam i do domku....nawet juz daaaawno na miescie polatac po sklepach nie bylam :zawstydzona/y:

Heh, wyprawie drugę turę gości do domu i się umówimy na któryś dzień ;-)

Krycha tak wszyscy lecimy, stwierdziłam że do Pl nie polecę na ślub kuzyna a na wycieczkę lepiej bo szczerze i o wiele taniej :) no i frajda dla nas a co do T pracy to sa cięcia w płacach i to duże...:( na razie to były tel i maja wszyscy czekac na list co i jak więc czekam ;( mam nadzieję że strasznie nie będzie

Frajda i pełno słońca:rolleyes2: Super wypoczynek Wam się szykuje! Nawet mi nie mów o cięciach :no:. Mojemu M z nowym rokiem wypłatę obcieli, wszystkie podwyżki które sobie wypracował ciachneli :dry:

Krycha moi przylatuja 18ego z Wroclawia:-) a Twoi??

No to jednak nie będą razem lecieć. Moi lecą 15.03 :-).


Alex2339, jak zdrówko? Cosik lepiej?
 
Alex2339, jak zdrówko? Cosik lepiej?



no juz lepiej jeszcze tylko ja kaszlaca chodze ale naszczescie dzieci juz zdrowe



Krycha moje chlopaki chodza o 20 spac i spia do rana czasem sie obudza po razie na mleko
moze musisz malemu wypracowac jakas dzodzine odpowiednia o ktorej by chodzil spac pozadnie go przed ta dzodzina wymeczyc moze wtedy bedzie lepiej sypial w nocy
 
no juz lepiej jeszcze tylko ja kaszlaca chodze ale naszczescie dzieci juz zdrowe



Krycha moje chlopaki chodza o 20 spac i spia do rana czasem sie obudza po razie na mleko
moze musisz malemu wypracowac jakas dzodzine odpowiednia o ktorej by chodzil spac pozadnie go przed ta dzodzina wymeczyc moze wtedy bedzie lepiej sypial w nocy

Alex to widze że masz tak jak ja z Vi...
do 3 miesiąca budziła sę tylko o 4 na mleko a późńieij 6-7 a od 3 miesiąca uż spała całe noce do 6-7 rano , czasem się przebudziła w nocy ale rzadko;-)
super że masz nocki dla snu:tak:

Wszystkiego najlepszego kobietki w dniu naszego święta
 
Dobry wieczór! Noooooo, jeszcze zdąrzyłam - WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET :tak::-D

Hejka :))

Krycha zycze dzis milo przespanej nocy :))

Sylcia007, dzięki :-) Dziejsza noc była o niebo lepsza gdyby nie fakt, że ja spać nie mogłam :baffled::-D:-D:-D Młody dostał czopa przeciwbólowego i padł o 20.30, na jedzonko zaczął się kręcić dopiero o 02.30 a potem 06.30 i dalej w kimono i nie wiem jak długo by jeszcze spał, ale po 07.00 zbudziła nas Oliwka... Teraz już też tnie komara :-D Aaaaaa i miałam pytać, a czemu smacznych naleśniczków???

no juz lepiej jeszcze tylko ja kaszlaca chodze ale naszczescie dzieci juz zdrowe



Krycha moje chlopaki chodza o 20 spac i spia do rana czasem sie obudza po razie na mleko
moze musisz malemu wypracowac jakas dzodzine odpowiednia o ktorej by chodzil spac pozadnie go przed ta dzodzina wymeczyc moze wtedy bedzie lepiej sypial w nocy

Oby Ci szybko przeszło :tak:! Superancko masz, że chłopcy Ci tak ładnie śpią i życzę żeby to się nie zmieniło! Ale wiesz, cycowe dzieci mało kiedy przesypiają tak nocki. Filip generalnie "budzi" (a raczej kręci) się do jedzenia średno co 3h i to mi nie przeszkadza (Oliwia przez 13 miesięcy budziła się co 2h, więc i tak jest lepiej). Gorzej sypia jak Go ząbki męczą (co właśnie ma miejsce) albo jak ma zwiększone zapotrzebowanie na mleczko lub przy katarku. A tak zasypia w okolicach 20.00 i tak jak pisałam gdzieś co 3h kręci się na cyca ;-). Wszystko się ułoży jak Go już odstawię, ale póki co jeszcze się troszkę pocycamy :sorry2:


Spokojnej nocki życzę, lecę sprawdzić czy moje strasze dziecko znów się nie porozbierało z piżamki :dry:
 
krycha ja dzis tez sie meczylam bardzo, spac nie umialam ;/ a smacznych nalesniczkow bo dzis pancakes day byl :)


dziewczyny posluchajcie sobie tego i poczytajcie co pisze ten mezczyzna ... to jest straszne straszne i takim ludzia zycze krzesla elektrycznego i sama moge wlaczac prady z usmiechem na twarzy Bo to co sie dzieje z ludzmi to jest nie normalne ....

http://www.youtube.com/user/RatujcieSzymona#p/u

zla jestem jak osa i wstrzasnieta .... !
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry