reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Bry! Przewiało mnie i szyja mnie diabelnie teraz boli, ledwo na boki mogę głową ruszać :baffled:... Nawet się w nocy porządnie ułożyć nie mogłam...

Madziakowalik, zapraszam ;-) daj tylko wcześniej znać i przychodźcie :-)

Sylcia007, no ja tak sobie czekam i czekam na Ciebie, ale wiem, żeś zapracowana, więc się nie upominam :sorry:... Jak najbardziej zaglądnij jak będziesz miała chwilkę :tak:

Alex2339, doskonale wiem o czym mowa z tym bóle głowy, tez mnie męczy (plus teraz jeszcze ta szyja). Myślę, że to przez te wiatry nieszczęsne, oby pogoda w końcu się poprawiła :eek:

Bardzo ładny ten komplecik do łóżeczka, choć ja akurat lubię minimalizm, ale u kogoś mi się coś takiego podoba :-)


No i się pochwalić muszę, że dziś mojemu Filipkowi ząbek się przebił :-D Ledwo jedno skończyło ząbkować to drugie zaczęło :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej :*

Alex pogoda jest straszna ! Myslalam ze dach urwie, taka zawierucha :/ no i niech Ci humorek wraca i dobre samopoczucie ! :)

Krycha wyslij mi na priv adres ! Wiem jaki budynek ale nie jestem pewna nr domu ;/ No i najwieksze gratulacje dla Zeborka :*****

Drozdusis dziekuje za kawuche :) bezpiecznej drogii do domu i nastepnym razem wez Borysa ;)
 
Hejaaa ;)


Witam sie z ranca kobiety :) zmykam szybko na sniadanie i do pracy :) milego dzionka wam zycze Do pozniej :)


Vikamcia hej zeby Cie nie rozlozylo na maxa babo, zdrowia zycze :)
 
Witam dziewczyny:-)
Wczoraj bylam U GP i wszystko dobrze:-) I mam juz 10kg wiecej niz przed ciaza hihi. A wczesniej nic przytyc nie moglam hihi.
Sluchajcie czy to prawda,ze jak sie wychodzi z dzidziusiem ze szpitala trzeba miec ze soba fotelik samochodowy? Myslalam ze z wozkiem pojde tak mamy bliziutko :-D
Krycha jak tam szyja?Lepiej?:-) Moj M.tez chory jakas angina go zlapala...
Milego dnia!!!
 
Witam dziewczyny:-)
Wczoraj bylam U GP i wszystko dobrze:-) I mam juz 10kg wiecej niz przed ciaza hihi. A wczesniej nic przytyc nie moglam hihi.
Sluchajcie czy to prawda,ze jak sie wychodzi z dzidziusiem ze szpitala trzeba miec ze soba fotelik samochodowy? Myslalam ze z wozkiem pojde tak mamy bliziutko :-D
Krycha jak tam szyja?Lepiej?:-) Moj M.tez chory jakas angina go zlapala...
Milego dnia!!!
tak trzeba fotelik miec :).
u nas zabkowo niunce wychodza
wszystkie naraz masakra jakas i do tego katar ma .milego dnia.
 
reklama
Haniulka trzeba miec fotelik panie oto od razu pytaja, ale to nie ma tak ze gdy go nie masz to Cie nie wypuszcza One pytaja, przestrzegaja ale to Twoja sprawa i zdrowie i bezpieczenstwo Twojego dziecka;

Madzia kowalik zdrowia :) no i gratulacje dla malenkiej :)
 
Do góry