reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Dzień dobry! Kurczaki, jakoś tak zimno mi dzisiaj, choć w domu 20 st., hm... Zaraz sobie herbatę zrobię może pomoże ;-)

Alex2339, oj, to musisz mieć jazdę bez trzymanki teraz, co? Zdróweczka!!!!!

A Fifiemu dziś zaczął wyłazić kolejny ząbek. Marudny Bidulek jak nie wiem... Posmarowałam Mu dziąsełka Bonjelą cycusia dostał i w końcu zasnął, ale noc ogólnie mieliśmy bardzo ciężką...
 
Hejka bejbezzz ;)

Krycha priva dostalam I jutro jak masz czas to wpadne do Ciebie tak po 16 kolo 17 z compadre, wiec sie przygotuje ze dwie baby przyjda :)

Aga hellol ! :)

Alex zdrowka dla chorowitkow ! :*****

Vikamciag kochana zdrowia zycze i duzo odpoczywaj ! Nie przemeczaj sie ! Buziaki slee ;)


bozenka drozdusia Dziewczyny senkju za kawke ;) milo bylo was zobaczyc :*

Musze reszte dziewczyn po odwiedzac :) wiec szykujta sie ;) a teraz zmykam do misiaki sie potulic ;)

Kiss
 
Sylcia007, będę w domu :-)

Dziaciaki pokąpane i kolację już wciągnęły. Oliwia się jeszcze do 20.00 podziczy a Filip, hm... Zupełnie nie wiem kiedy Go spanie najdzie, w sumie ziewa cały czas, ale kto Go tam wie :rofl2:...
 
Sylcia chciałam jutro przyjechać ale że Oli ma goraczki dzis i słabo sie czuje to odpuszcze sobie ale co sie odwlecze to ..:)
 
Hello dziewczyny!
Mam pytanie,tak z ciekawosci:-) Jakich kosmetykow uzywacie dla Waszych maluchow?:-) Tu w wiekszosci sklepow widze tylko Johnsons baby,a z nivea jakos nie moglam znalezc hihi.Moze zle patrze:-D
 
reklama
wpadam sie przywitac i jak by sie ktos o mnie martwil :-pto informuje ze juz przeprowadzeni jestesmy i neta tez juz mam :tak::-D

haniulka ja uzywam nivea baby ale z pl sobie sciagam bo tu albo nie ma wcale albo jakas pojedyncza rzecz czasem w dunnes widzialam
 
Do góry