reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Tylko mi byc cicho za ścianą :p ciacho dobre już wiem czemu Twój ci je piekł wiedział co się rozkręci :D Udanego Wieczoru dziewczyny bo ja to samotne weekendy mam :( u mnie też już wieczorny spokój oglądam tv i się lenię :D
 
reklama
halo :) kobietki

my juz o wiele lepiej sie czujemy :) moja niunk poszla spac z tata a ja odpoczywam po wczorajszym wieczorku z moim D . musze wcosik kupic mojej chrzesnicy na urodzinki i musze sie wreszcie zebrac. milej niedzieli :) .krycha jakos nawiedzimy Cie w tym tygodniu .
 
Madziakowalik to dobrze ze ze zdrowkiem lepiej :) Widac po slowach ze mily mialas wieczorek, swietnie :)

PS krycha tez musze Cie nawiedzic bo jeszcze nie bylam na nowym
Mieszkanku no i co najwazniejsze malego nie ponosilam :(
 
witam:)
bylam wczorja w miescie , na wiliam street otworzyli kebaba , moze ktoras z was juz cos tam jadla?
 
Ale w nocy wiatrzycho bylo u nas co chwile swiatlo gaslo i zapalalo sie przy takim wietrze to nic dziwnego tylko sie balam co to bedzie jak chlopaki zaczna sie drzec do karmirnia a tu swiatla nie bedzie ale naszczescie spali ladnie dzisiaj

A tak wogole to nie mam checi do niczego glowa mi peka juz od kilku dni zaraz zwariuje
 
reklama
alex bo za dużo w domu siedzisz... trzeba się wyrwać i rozerwać...

my się zastanawiamy nad przeprowadzką.. albo teraz u nas w mieście sie przenosimy , albo po wakacjach do Ennis.. i nie wiemy jak to rozegrać żeby było dobrze:sorry:
 
Do góry