reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Madzia kowalik zdrowia :) no i gratulacje dla malenkiej :)[/QUOTE]

dzieki sylcia troszke wykonczona jestem mala zreszta pewnie tez :( nie sadzilam ze tak wszystkie odrazu jej beda wychodzic :( .
 
reklama
hej
ja dzisiaj byłam u GP na macance , mała nadal główką w dół
mi się tak słabo srobiło i ciemno w oczach ze musiałam usiąść w trakcie szukania serduszka
pielęgniarka dała mi wodę do napicia się i trochę przeszło położyłąm się spowrotema tu znó ciemno w oczqach słaby oddech przyśpieszony w uszach piszczy, nie słuszałam co do mnie mówi a ona nie mogła znaleźć serduszka ..
powiedziąła żebym usiadła i poszła po lekarza
przyszedł lekarz nalazł serducho i wszystko ok bije pięknie mała zaczęła na dodatek ostro kopać więc uznał ze wszytsko ok..
i kazał duzo odpoczywać
za tydzień badanie w szpitalu..

masakrycznie się czuję...
 
Vikamcia zdrowka kochana :) ja pamietam jak ja mialam macanke, ale to rowno w 40 tyg mialam Tez mi bylo slabo; Odpoczywaj duzo ! ;)

Kamcia ja Ciagle zapraszam do siebie ;) Tylko tak po poludniami bo do 2-3 jestem w pracy;
 
Dobry wieczór Laseczki :-)!

Haniulka83, no super nie jest. Musiałam się poratować tabsami... Ile może trwać takie cóś??? Zdrówka dla Twojego M.! No i widzę dobre wieści - super, że z Maleństwem wsio dobrze :tak:

Madziakowalik, zdrówka dla Mayeczki. Wszystkie na raz :szok::szok::szok: matko kochana to się dziewczyna namęczy a Wy razem z Nią. Jedyne pocieszenie, że jak wyjdą to będziecie mieć już spokój :sorry: Buziak od nas dla Mayeczki!

Sylcia007, zaraz Ci priva nasmaruje ;-)

Aga_irlandia, helloł :-D:-D:-D

ViKamciaG, dobrze, że Maleństwem wszystko dobrze :-), ale, że lekarz nie zostawił Cię na jakiejś kontroli to aż przerażające... Odpoczywać :eek:, heh, łatwo się mówi jak trzeba się dzieckiem zająć. Trzymaj się Kobieto!
 
krycha kazał odpoczywać:baffled: no tez się zdziwiłam ze mi nie kazał żadnego magnezu , czy czegoś tam łykac na osłabienie..
a ja nawet nie wiem co mogłabym brać żeby się wzmocnić:-(
 
krycha kazał odpoczywać:baffled: no tez się zdziwiłam ze mi nie kazał żadnego magnezu , czy czegoś tam łykac na osłabienie..
a ja nawet nie wiem co mogłabym brać żeby się wzmocnić:-(

No chyba magnez wlaśnie i żelazo. Rany... Do porodu Ci jeszcze troszkę zostało i go to niezaciekawiło, hm... Może skonsultuj się z innym lekarzem? No nie wiem... Ja przynajmniej bym tak zrobiła dla swojego spokoju...
 
no on stwierził że jak znalazł serdusz\ko i dziecko kopie to wszystko ok...

żelazo biorę już od 3 miesiąca bo miałm niedobór , więc musiałam a magnez chyba sobie zakupię...
 
reklama
Ja jak chodzilam z Nikodemem w ciazy w PL tez czesto bylam oslabiona i lekarz sprawdzal bicie serduszka i kazal duzo odpoczywac no ale jak skoro jedno dziecko w domu a z drogim w ciazy nie zawsze mozna bylo odpoczac

A u mnie cala 4 chodzi zasmarkana kaszlaca no nie wyobrazacie sobie jaki ja mam koszmar w domu
 
Ostatnia edycja:
Do góry