reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
Alex2339, i jak tam wizyta kontrolna? Oczka zdrowe? A z tym trójpakiem toż to ostatnie podrygi :-D Kiedy masz kolejną wizytę w szpitalu?


No badanie wyszlo nie do konca dobrze dlatego dostalam skierowanie do szpitala i tam mi zbadali dokladnie dno oka naszczescie nie doszlo do krwotoku wewnacz oka ani do odklejania sie siatkowki wszystkie moje dolegliwosci najprawdopodobniej sa przyczyna ciazy co jest bardzo prawdopodobne bo odsamego poczatku zle znosze ta ciaze i mam strasznie wycienczony organiz no ale po tych badaniach troche mi ulzylo.

wizyte nastepna mam za tydzien bedzie to wtedy 36 tydzien a ciaze blizniacza od 36 uwaza sie za donoszona mam nadzieje ze dotrwam
 
Witam wszystkie mamy. Co prawda nigdy tu nie wpisywała się, ale regularnie czytam to forum i wydaje mi sie że akurat kto jak kto ale wy pomożecie rozwiązac mi mój problemik. Otóz w nastepnym tygodniu przeprowadzamy sie z rodziną na Castletroy (okolice Castetroy college) no i wychodzi na to że będę miała duży problem z dotarciem do szkoły z dzieciakami. Szukałam połączeń autobusowych ale te rozkłady jazdy które znalazłam w internecie to kant ...można rozbić. Co prawda rozpoczęłam naukę jazdy ale ja to taka panikara jestem że czarno widze to moje jeżdzenie i jak na razie jestem zdana na komunikację miejską. Może któraś z mam ma jakies doświadczenia w tym temacie i może mi pomóc. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrowienia.
 
Dzień dobry! Z lekka niewyspana dzisiaj jestem, bo Młody znów jadł i jadł i jadł... I chyba skok rozwojowy przechodzimy, bo najchętniej na rączkach i niespokojny jakiś... Oby szybko przeszło!

Aga_irlandia, no masz rację, chociaż w tym tempie zaraz trzeba będzie pewnie na piatki przeskoczyć :szok::-D:-D:-D

Alex2339, domyślam się, że ta ciąża wiele Twój organizm kosztuje, ale już prawie koniec i oby nic więcej Ci nie dolegało! A masz już wyznaczoną wizytę w szpitalu na to badanie czy musisz czekać na list od nich z zaproszeniem?

Szella, witaj na forum! Hm... No ja Ci niestety nie pomogę w tym temacie za bardzo... Wiem tylko, że tam jeździ autobus 308, dość często, co 15 minut chyba (oczywiście wpraktyce nie zawsze tak jest), ale nic więcej nie wiem :eek:!

Dzieciory śpią, znaczy Młody na pewno, a Oliwka jeszcze w wyrku buszuje :sorry:. Obiadek mam już gotowy, więc zaraz zajme się zupkę, znaczy zjem, a z drugim na Młodą zaczekam co by sama jeść nie musiała ;-). Miłego dnia życzę :-)
 
Alex2339, domyślam się, że ta ciąża wiele Twój organizm kosztuje, ale już prawie koniec i oby nic więcej Ci nie dolegało! A masz już wyznaczoną wizytę w szpitalu na to badanie czy musisz czekać na list od nich z zaproszeniem?


mam na 28.10 na 11:20 i mam nadzieje ze zostal tam skan zapisany bo ostatnim razem jak mialam tak puzno to mi w okienku powiedzieli ze dzisiaj skanu nie mam a jak juz u lekarza bylam to sie jednak na skan musialam wrocic i ze szpitala wyszlam o 14 i to wdodatku ostatnia
 
dzien doberek :)
witam nowa forumowiczke :) ja tez z Castletroy :) 308 jak napisaly dziewczyny co 10 minutek jezdzi . krycha ten Twoi pulpecik :) niech rosnie i bedzie duzy chlopczyk . moja niunka tylko chce chodzic i chodzic . milego wieczorku .
 
witam, dopiero dzis dowiedzialam sie ze takie forum istnieje :) jestem mama 3 latka i bardzo bym chciala poznac mamy majace dzieciaki w podobnym wieku... :) czy urzadzacie jakies spotkania? :) pozdrawiam
 
Witam dziewczeta.
Mieszkam niedaleko Limerick ale nigdy nie korzystalam z wizyt u pediatry. Moglybyscie mi podpowiedziec co nie co? gdzie kto i jak? dzieki ogromne
 
Hej mamuśki! Alez piekna pogoda, co? Mroźno, ale to niebo i słonko, ach, aż żyć się chce!!!!!

mam na 28.10 na 11:20 i mam nadzieje ze zostal tam skan zapisany bo ostatnim razem jak mialam tak puzno to mi w okienku powiedzieli ze dzisiaj skanu nie mam a jak juz u lekarza bylam to sie jednak na skan musialam wrocic i ze szpitala wyszlam o 14 i to wdodatku ostatnia

Mówisz o wizycie ciążowej? Bo mi chodziło o zaproszenie na badanie oczu na kiedy masz :sorry:... Ale Ci się ostatnio trafiło, fiu, fiu... Oby tym razem już nie kazali Ci tak latać w tą i spowrotem :tak:

dzien doberek :)
witam nowa forumowiczke :) ja tez z Castletroy :) 308 jak napisaly dziewczyny co 10 minutek jezdzi . krycha ten Twoi pulpecik :) niech rosnie i bedzie duzy chlopczyk . moja niunka tylko chce chodzic i chodzic . milego wieczorku .

No nie da się ukryć, że póki co duży będzie :-D:-D:-D już jest! Ale to po tatusiu, choc teraz zupełnie tego nie widać, ale jak mój M sie urodził to wazył ponad 4 kg i też apetytem nigdy nie grzeszył :-D:-D:-D z resztą do tej pory apetycik Mu został :tak:

witam, dopiero dzis dowiedzialam sie ze takie forum istnieje :) jestem mama 3 latka i bardzo bym chciala poznac mamy majace dzieciaki w podobnym wieku... :) czy urzadzacie jakies spotkania? :) pozdrawiam

Witamy serdecznie! Rozgość się tutaj i napisz nam może coś więcej o sobie :sorry:

Witam dziewczeta.
Mieszkam niedaleko Limerick ale nigdy nie korzystalam z wizyt u pediatry. Moglybyscie mi podpowiedziec co nie co? gdzie kto i jak? dzieki ogromne

Pediatra, hm... Ale mowa o Polakach? Bo jeśli tak to był jeszcze niedawno jeden taki fajny, ale z tego co się orientuję to jak pojechał na urlop to już z niego nie wrócił i teraz zostali sami lekarze rodzinni (nie zawsze kompetentni niestety :eek:), ale specjalnie polecić żadnego nie mogę, no, ewentualnie dr Jacek (nie wiem jak ma na nazwisko, tylko imię zapamiętałam) który przyjmuje w Medipolu. Badał ostatnio Młodego i robił to dość dokładnie i był delikatny i wydaje się, że wie co robi...


Miłego dzionka życzę :-D
 
reklama
hej, no wreszcie ktos sie odezwal... :) Jak sie robi suwaczki? Hm... bardzo duzo jest postow do przeczytania.. moze ktos stresci o czym bylo?? :) bo niestety nie mam czasu czytac :) Czy ktos sie orientuje jak to jest z irlandzkim paszportem... Czy to prawda ze jesli dziecku uda sie wyrobic to rodzic dostanie tez bez problemu?
Hm... nie wiem co mam o sobie pisac i co was interesuje... Jestem mama samotna i chetnie zapoznam sie z innymi mamami :) Moj maly niedlugo sie wybiera do playschool na 3 godzinki dziennie, co bedzie kosztowac 50e tygodniowo... Niestety urodzil sie w grudniu wiec na darmowa preschool kwalifikuje sie dopiero za rok :D Macie jakies wrazenia z takowych playschool w Limerick?
Pogoda super, wlasnie wrocilismy ze spacerku :D
Pozdrawiam
 
Do góry