reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Alex a no siedziala sobie parka.... ale ja tak szybko tam wpadlam ze sie nie przypatrywalam.....
rita czika ja mysle ze nianki sobie od godziny licza
 
reklama
rita-to wcale nie jest malo z tego co wiem..ponoc opiekunkom placi sie od 3-5e na godzine:sorry2:Moja kumpela oddaje malego do opiekunki-Irlandki w Oranmore na 2dni,lacznie jakies 8h i placi 30e:tak:Babka zaproponowala jej stawke 5dniowa,gdyby byla chetna-110e:tak:
alex-ogromne gratulacje.Alez szczesciara z Ciebie! :)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny,jestem z Shannon.Od wrześńia będę potrzebowała niani dla mojej córeczki,która wtedy będzie miała 6,5 miesiąca.Jakby któraś coś wiedziała to mój nr gg 13323861.pozdrawiam
 
hej babeczki
Alex :szok: gratulacje!!!!! spisaliście się nie ma co;-)
ms.marple zabraniam ci tak o sobie mówić:wściekła/y: kaszalot.też mi coś:eek: żeby każda ciężarówka wyglądała tak jak ty:tak:
no a moje dzieciaki zasmarkane.Lola to sobie tam radzi bo to nie pierwszy raz.ale malutka mojego mi szkoda-ani smarknąć,ani odkrztusić:-( bidulek mamusi:sorry: zmykam poczytać zaległości,miłego weekendowania:-)
 
ja placiłam 150 euro za 9 godzin dziennie 2 dzieci 5 dni w tygodniu,na godzine koleżanka płaci 3 euro,a jakbym miala oddac połowe wypłaty to bym za robote podziękowała:p ale Limerick czy Ennis to większe miasto i rozumiem ze nianie sie cenią:/
 
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi, znalazłam jedną nianie z polecenia, ponoc ma doswiadczenie i bierze 5 euro na godzine tak wiec ciesze sie bardzo i mam nadzieje, ze sie nie zawiode. Strasznie sie boje zostawiac malucha z kims obcym :-(
Podobno mozna kupic misia z kamerką zamontowana w oku :szok: co o tym myslicie? ma któraś ???
 
Aha mam tez pytanie................. co myslicie o PIELUSZKACH EKOLOGICZNYCH lub WIELORAZOWYCH, czy któraś zna ten temat???
Planuje je zamowic, podobno sa o wiele zdrowsze niz zwykłe, nie maja tyle chemii co pampersy i sa zrobione z organicznej bawełny lub bambusa, poza tym są słodkie :-)
Podaje adres jeśli ktoś nie zna tematu Pieluszki Wielorazowe - Pieluchy Ekologiczne - Organiczna Bawełna

tak sie zastanawialam, ze sama wolałabym nosic majtki z organicznej mieciutkiej bawełny niz z papieru i plastiku :-D
 
Witam sie

Alex a no siedziala sobie parka.... ale ja tak szybko tam wpadlam ze sie nie przypatrywalam.....

No wlasnie wpadlas i wypadlas nie zdazylam Cie zaczepic. Ale za to za 4 tygodnie znowu muse isc do maternity moze sie ktos tez wybiera ?


Alex :szok: gratulacje!!!!! spisaliście się nie ma co;-)

A no spisalismy sie to prawda
nadal sie nie moge oswoic z ta mysla:-):-):-)

Musze suwaczki pozmieniac
 
reklama
hiii mamuskii :)

szkoda ze nie widzicie Nadii :p Damian dzis robil taki ryz z sosem orientalnym ahhh ale pikantny :p ale to nie oto chodzii Nasypalam Nadinie takiego ryzu bez sosiku aby sobie pojadla i jak dzielnie je sama ohhh ale cala kuchnia w ryzu :) a ona jaka szczesliwa :) juz duzo rzeczy pozwalam jej jesc samej tzn mowie o obiadkach chce aby byla jak najbardziej samodzielna :)

zdrowka zycze dla was i waszych rodzinek :)))
 
Do góry