reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam sie ponownie

Mialam sie odezwac zaraz po wizycie w szpitalu ale tam sie dowiedzialam czegos.........................bylam w szoku:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
dopiero teraz doszlam do siebie:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
okazalo sie ze bede miala BLIZNIAKI :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: nie moglam w to uwiezyc zwlaszcza ze w mojej rodzinie nie ma blizniakow

A tak z innej beczki nie wiecie czy Justysia tez byla w maternity bo chyba ja widzialam
 
reklama
Alex gratulacje dla Ciebie i męża;-) no oczywiście podwójne :tak: a do szwagierki znajomi właśnie wpadli no i oznajmili że tez będą mieli dzidziusia:-) zmykam bo góra sprzatania mnie czeka a jeszcze T wezwali do pracy dzis tak że sama zostaje na warcie:baffled::crazy: taki kur... zmęczony był ale jak zadzwonili z pracy to od razu że tak oczywiście będzie:szok::wściekła/y: no nic-faceci:-p:sorry2:
 
Witam sie ponownie

Mialam sie odezwac zaraz po wizycie w szpitalu ale tam sie dowiedzialam czegos.........................bylam w szoku:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
dopiero teraz doszlam do siebie:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
okazalo sie ze bede miala BLIZNIAKI :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: nie moglam w to uwiezyc zwlaszcza ze w mojej rodzinie nie ma blizniakow

A tak z innej beczki nie wiecie czy Justysia tez byla w maternity bo chyba ja widzialam

Wow, cóż za wieści!!!!! Moje ogromne, podwójne gratulacje :tak::tak::tak::tak:!!! Dbaj o siebie teraz ;-)... Po jednym Szkrabie na strasze rodzeństwo :sorry2:... Super!
 
reklama
Good morning!
Alexx gratulacje ogromniaste,podwojne i wogole,super wiesci:-):-D
Ale pogoda,a juz mialam nadzieje z rana ze bedzie gicior a tu nadejszly chmury,u mnie kichanie coraz wieksze i tak mnie gilgocze w nosie ze szok i w uchu tez:-(
A i takie pytanko dziewczyny w ktorym tygodniu mialyscie lub macie zaplanowane drugie usg?
 
Do góry