reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Witam sie ponownie

Mialam sie odezwac zaraz po wizycie w szpitalu ale tam sie dowiedzialam czegos.........................bylam w szoku:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
dopiero teraz doszlam do siebie:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
okazalo sie ze bede miala BLIZNIAKI :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: nie moglam w to uwiezyc zwlaszcza ze w mojej rodzinie nie ma blizniakow

A tak z innej beczki nie wiecie czy Justysia tez byla w maternity bo chyba ja widzialam

Hhihihihiwitaj w rodzinie ze tak powiem.Troche czasu minie zanim sie oswoisz z ta mysla.Zapraszam donaszego grona mamusiek
https://www.babyboom.pl/forum/mamus...29/ciaza-blizniacza-cz-ii-34944/index203.html

Alex wyjatkowo musisz uwazac na siebie,bo taka ciaza to ciaza wysokiego ryzyka.Przygotuj sie na wieksze zmeczenie,obciazenie i rozne niespodzianki.
No i meza musisz porzadnie zaprzac do obowiazkow bo sama zobaczysz,ze organizm pracuje naprwde zupelnie inaczej niz w pojedynczej ciazy.W kazdym razie Gratuluje jeszcze raz!!!
 
Czesc dziewczyny jestem tu pierwszy raz, do zarejestrowania sie skłoniło mnie poszukiwanie niani dla mojej 3 miesięcznej córci. Mieszkam w ENNIS i nie znam zbyt wiele osób, które mogłyby mi polecic dobra opiekunke. Bardzo was prosze jesli znacie kogos godnego polecenia i z doświadczeniem to dajcie znac.
Zastanawiałam się też jakie jest wynagrodzenie, płaci się od godziny? ja potrzebuje niani u siebie w domu, którą mogę przywozic i odwozic po pracy do domu. Słyszałam, że 30 euro dziennie, czy to prawda??? :-)
 
No wlasnie chcialabym wiedziec ile trzeba zapłacic niani, nie potrzebuje jej na cały tydzien, kilka niepełnych dni i nie mam pojecia jaka stawke ewentualnie zaproponowac :-)
 
reklama
heja mamy :))

cytrus wiesz co ja mialam chyba usg w 5 czy 8 tyg bo mialam plamienia a pozniej jakos w 16 a pozniej to juz jakos ponad 30tym niepamietam dokladnie ... ale malo tych usg robia tutaj ....

rita czika heja witamy na watku :) wiesz co tez mysle ze malutko to te 30 eu ... z tego co czytalam to wiecej biora niestety ;/ ale tak ogole nie moge Ci zabardzo nikogo polecic bo jeszcze nie wynajmowalam zadnej nianki ...
 
Do góry