reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
krycha a ty nie przesadzasz z tym wstawaniem ostatnio??:/powinnas odpoczywac:)))

:huh: siła wyższa jak widać :eek:. Mnie się wcale nie chce tak wstawać, ale co zrobić :dry:... Ale jutro moja kolej na wylegiwanie się w wyże :-p;-):rolleyes2:. Damy radę! No i mam ambitny plan na dziś, położyć się jak Mała kimać będzie, ale co z tego wyjdzie to nie wiem...
 
:huh: siła wyższa jak widać :eek:. Mnie się wcale nie chce tak wstawać, ale co zrobić :dry:... Ale jutro moja kolej na wylegiwanie się w wyże :-p;-):rolleyes2:. Damy radę! No i mam ambitny plan na dziś, położyć się jak Mała kimać będzie, ale co z tego wyjdzie to nie wiem...

ja we wtorek poszłam spac o 20.30 :))))i wstałam o 7,wyspałam sie za wszystkie czasy:D
 
dzieńdoberek
witam się o zwykłej porze, mój adal na szczęście sypia dobrze i o czasie uff:tak:
za to dzieć w brzuchu jakiś nadpobudliwy-- kopie jak wariatek i w dzień i w nocy:nerd: aż mi się guzy na brzuchu robią:nerd:

wczoraj już usłyszałam serduszko detektorem:tak::tak: fajna sprawa:-D

aga to zalatana jesteś przed weekendem:sorry2: no to i zwolniona z meldunków:-D:-D:-D masz ostatnie dni do zrobienia się na bóstwo:-D:-D:-D

my w niedzielę idziemy na komunię, ale takiego kaszalota jak mnie to i fryzjer nie uratuje:-D:-D:-D

alex udanej wizyty

MartF to sobie pospałaś:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry,ale dzis zakrecona jestem:rolleyes2:jakas rozkojarzona:-)
Do tego jakies przeziebienie mnie chyba lapie,cos kichanie mnie wzielo i kaszelek:no:Powiedzcie mi dziewczwyny co z ta pogoda?Gdzie slonce i minimum 18Stopni?
Bozenko a tyz tym kaszalotem nie przesadzaj,widzialam zdjecia z urlopu i wygladasz na nich calkiem calkiem;-)
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry,ale dzis zakrecona jestem:rolleyes2:jakas rozkojarzona:-)
Do tego jakies przeziebienie mnie chyba lapie,cos kichanie mnie wzielo i kaszelek:no:Powiedzcie mi dziewczwyny co z ta pogoda?Gdzie slonce i minimum 18Stopni?
Bozenko a tyz tym kaszalotem nie przesadzaj,widzialam zdjecia z urlopu i wygladasz na nich calkiem calkiem;-)

cytrusek zacznij brać rutinoscorbin lub coś podobnego może ci przejdzie:tak:

kobitko już ja wiem co widzę:nerd:, na urlopie nie zbliżałam się do plaży,żeby jakieś ludki z Greenpeace nie wciągnęły mnie do oceanu:szok:

pospaliśmy z moim dzieciem przed południem (no i po też:-D) aż miło
chyba ciśnienie leci
 
heja babki moje :))

na razie tylko podpisuje liste ale juz mam prwie wszystko pozalatwiane z urzedcowych spraw wszystko uklada sie jak najlepiej :))

a dziekii pewnej foremce i panu formie :p dzis bede miala fajne siedzonko dla Nadinyy i bedzie je miala na dlugoo :))


senkju :))


buziakuje laski :*****
 
reklama
siemka
ja mam chwile to zagladam i sie podpisuje:)
Mr.mARPLE Ty nie przesadzaj z tym kaszalotem......dobrze wygladasz....rzeklabym nawet ,ze jak przykladna ciezaroweczka:):):):)juz Ci duzo nie zostalo:):):):)
nooooooooo....a tak poza tym popaduje.....i cos mi sie zdaje ,ze na weekend tez pogoda do dupy bedzie wrrrrr
 
Do góry