reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

jejku juz mi niedobrze od ogladania domow, jutro kolejny i tak codziennie jeden lub dwa, ten dzisiejszy to jeszcze jako tako ale nie za te cene, na samym koncu dooradoyle ale co przewazylo to agencja, nigdy oli haskett czy jak on sie tam pisze, koles okropny jest oszust i cwaniak ;-)
dzisiaj tez przyjrzalam sie z lekka temu jutrzejszemu domkowi na raheen (church road), z zewnatrz i ogrod bardzo fajnie sie prezentuje, okolica tez ladna, przedszkole kilka metrow od domku tylko szkoly nie namierzylam jeszcze ale to pikus :-p


Cytrus ten church road to od goscia z innego domku mam chyba, ja juz sie gubie ktoro skad bo to maz dzwoni i podaje mi numer to ktos z ktorejs agencji sobie o mnie przypomina ze jest dom albo ja znajduje na jakiejs stronie i jak ludzie oddzwaniaja to musze sprawdzac w notesie o ktory dom chodzi :rofl2:
a Ty gdzie mieszkasz?


Aga masz plany na jutro?
nie chcesz mojego prasowania? to nie :-p sama ide je rozgrzeszyc przy tv :-) do jutra mi zejdzie pewnie :baffled:


ach dziewczyny na czym stanal temat zjazdu w limerick? to nastepny weekend, jakies konkrety sa?, plany?


milej nocki zycze
 
reklama
O kurczaczku!!!
Gdzie Was wywiało??????Ale witam się:)
Filpi-chętnie bym od Ciebie przejęła obowiązek oglądania domków-uwieeelbiam.Mam nadzieję,że znajdziecie coś super za jeszcze lepszą cenę:)
 
melduneczek:)

My juz spacer do Parkwaya zaliczylysmy,obiadek zrobiony ,rano tez juz posprzatalam,teraz tylko pralke wstawic ale to pozniej,nie pali sie :)
Mayka do tego wszystkiego marudzi na tez zeby wrrrrr.....no nic.....zjadla nurofen,widze ze juz jej lepiej.....najgorsze jest to ,ze ona tylko lazic przy meblach chce.....ani w chodziku a ni siedziec na podlodze....nic......i wez tu cos zrob jak mesersznita zostawic na chwile nie mozna ,bo kto wie co zmaluje lub gdzie zawedruje.....w sypilni skubaniec od lozeczka do naszego lozka po kawaleczku sie juz zaczyna puszczac......
dobra musze leciec bo niedobrota domaga sie uwagi hehheheh
ja za niedlugo po Anite jade a potem juz w domku chyba posiedze,bo ta moja noga po tych operacjach pozniej posluszenstwa odmawia......ale to nic.....jak to mowia trening czyni mistrza :)
milego dnia
 
witam
nieprzytomna dzisiaj jestem, cos pylic zaczelo i mam dusznosci, kaszel
dzisiaj sobie uswiadomilam, ze do konca roku szkolnego bede musiala malego wozic na castletroy do szkoly, bo tak na sama koncowke zmieniac niebede o ile sie przeprowadzimy w koncu ... dzisiaj dzwonil gosc z woodhaven z ktorym gadalismy kilka dni temu, zadzwonil ze chce nas za nasza stawke, szok :) musze sie zastanowic, bo domek choc sliczny to malutki troche i pewnie tak samo jak ten bylby zagracony ... jestem monotematyczna, tylko o domach ;-) macie jeszcze sile to czytac?

Lubiczanka nie ma problemu, jeszcze ogladac to ja moge ale samo szukanie, umawianie to juz masakra ale spoko wodza mozesz zostac "moim agentem" w tych sprawach ;-)
jesli neidzielne popoludnie bedzie ladne jedziemy na jakis piknik w Wasze okolice, strasznie mi sie podoba cashel, nawet mialam ochotke sie tam przeniesc ale to juz za duzo kombinacji by bylo :-D

Aga poczekaj az Majka zacznie biegac po chacie to wtedy dopiero bedzie broic :-)
moi dzisiaj za to ciagle sie kloca i bija, co chwila placz a sprzatanie pokoju zajmuje im juz godzine prawie ech ...
 
Filpi oj wiem,ze Mayka zaraz bedzie latac:)
po ciezkich trudach i placzu Mala w koncu zasnela.....dalam jej viburcol i mam nadzieje,ze sie obudzi w lepszym humorze:)spala w wozku przed domem ,ale wlasnie sie przebudzila i wwiozlam ja do domu...i spi .....hehehhe cale szczescie.....
cos mnie dzis glowa boli.....wzielam ibum moze pomoze:)do tego jakies 3 kawy wypilam:(
 
reklama
Do góry