reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

jestem:)
czekam na A, jak wroci z pracy to jedziemy na zakupy:)pingwiny mi sie w lodowce zalegly:):):):)

a to Maycia z wczoraj:) upodobala sobie takie lazenie i by tylko lazila i lazila:):):)

[video=youtube;-1x9DLxXCw8]http://www.youtube.com/watch?v=-1x9DLxXCw8[/video]
 
reklama
Alex2339, może źle kod skopiowałaś?

Aga_irlandia, ale śliczny Łazik Ci rośnie :-D! A tak poważnie to widzę, że już zaniedługo Mayeczka będzie śmigać jak perszing ;-)


Oliwka dopiero co wstała, w wyśmienitym humorze (w końcu :-p)! Lecę nakarmić głodomorka :sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
KRYCHA ano lazik rosnie,jak na drozdzach:)i wyobraz sobie w srode mamy bilans na 9 miesiecy!!!!:):):):) i to przed czasem hehhehe:)::):)widac,nie wszystkim dzieciom robia te bilanse 9-cio miesieczne po skonczeniu roku hahahhah....
swoja droga Vera nie miala tego bilansu a Adas skonczy rok w sobote:)
no nic...widze weekend sie zaczal,ruch znikomy...
oooo moj A przyjechal....no to uciekam paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
KRYCHA ano lazik rosnie,jak na drozdzach:)i wyobraz sobie w srode mamy bilans na 9 miesiecy!!!!:):):):) i to przed czasem hehhehe:)::):)widac,nie wszystkim dzieciom robia te bilanse 9-cio miesieczne po skonczeniu roku hahahhah....
swoja droga Vera nie miala tego bilansu a Adas skonczy rok w sobote:)
no nic...widze weekend sie zaczal,ruch znikomy...
oooo moj A przyjechal....no to uciekam paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Fajowa jest, nie da się ukryć :tak::-D! A z tym bilansem to faktycznie Ci się trafiło, pamiętam, że my dostaliśmy zaproszenie właśnie po roczku Oliwci... Udanych zakupów życzę ;-)
 
hello no no no dziolchy dzisiaj moii wracaja caly dzien bylam na nogach teraz juz tylko czekam na nich :)) juz nie moge sie doczekac :)

aga niunka jest rewelacyjna :)

natinke w kocnu baboooo jestes :) steskniona jestem :)

dziekuje wam mile dziolchy za mile slowa :)
 
reklama
Dzień dobry! Ależ mi szybko nocka minęła :szok:, ale ogólnie wyspana jestem, choć musiałam z Młodą wstać po 06.00, ale Kochana moja, w nocy się nie obudziła ani razu :-)! Choć była taka chwila, że już myślałam, że trzeba będzie wstać, ale sama smoka znalazła i się "obsłużyła" :-p:-D:-D

Madziukowalik, wszystkiego najlepszego z okazji Waszej pierwszej rocznicy ślubu, wiele choć nie, samych wspaniałych wspólnie spędzonych dni przepełnionych miłością, buziak :blink:

Sylciu007, mam nadzieję, że Twoja rodzinka wróciła cała i zdrowa?


Udanego weekendu Wam życzę mamusie, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sorry2:
 
Do góry