reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dzien dobry dziwczynki :-)
ja juz w irlandii:-) mój lot odbył sie planowo:-) podróż nawet spoko minęła,adziulda w samolocie spała a domi znalazł sobie koleżanki do zabawy!
teraaz czeka mnie rozpakowanie,pranie i porządki...:-)
po weekendzie mam was zamiar wszystkie zobaczyć:-) chyba bedzie ku temu sposobnosc nawet:tak:
buziaki
 
reklama
dzieńdoberek
witam się w piękny poranek:tak:

natinke witamy na wyspie:-D:-D:-D dobrze że twój samolot przyleciał:-D ja tez mam nadzieję, że gdzieś się uda pokawkować:tak:

a mój adamo obudził się o 6tej ale zasnął i jeszcze śpi:szok: za to ja mam deficyt snu:dry:
 
Dzien doberek:)
Meduneczek skladam:)
Ja dzis troche mniej busy mam zamiar byc,ale jak wyjdzie,to nie wiem:)
na 12 ide sie poopalac troche ,trza sie dowartosciowac :)
poza tym....hmmmm.....musze pranie wywalic na dwor ,bo na suszarce wczoraj rozwiesilam w domku...ogarnac chalupe i poodpoczywac!!!!!!!!!!!!!:)
no nic....bede sie zbierac......bo zaraz do szkol odwoze:)
milego dnia
 
Bry :-) i ja cierpie na brak snu ale w sumie wiem dlaczego hehee mała uwielbia nocne harce ;-) ciekawe czy kiedy będzie już z nami nadal tak będzie ...oby nie..pogoda znów śliczna,a ja mykam do pracy -może to mój ostatni dzień:-) okaże się po weekendzie ;-)
 
witam i ja!
rzeczywisicie tu pustawo:szok:Rowniez zachecam do glosowania na Sandre!Niech wygra nasza,a co :-D
agnieszka-dzieciatko sobie spi jak chodzisz,bo je kolyszesz jednoczesnie,a jak legniesz,to sama wiesz co sie dzieje:-D:-DPoczatki zawsze sa trudne,ale mozna sie szubciutko przyzwyczaic.Jak sie ma takie male cudenko przy sobie,wszystko da sie zniesc:tak:;-):-)

Milego dnia!
 
tada!
chatka ogarnieta ,obiadek w piekarniku( trzeba se zycie ulatwiac ,nie?)...dzis szaszlyki i pieczone ziemniaczki z marchewka i cebulka:)
Maya (tfu tfu) na razie nie marudzi i sie bawi na podlodze....oby jej tak dzis zostalo:)
no nic....lece zajrzec do obiadku i przelece przy okazji lazienki u gory bo zalalam je harpickiem.....a potem spacer i opalanko:)
zajrze pewnie pozniej
 
Dzień dobry mamcie! Kurczaki, właśnie połozyłam Młodą spać i mi kosić trawnik zaczęli, mam nadzieję, że Jej to nie rozbudzi :baffled:... W dodatku pyłki się unoszą i alergia mi się nasiliła, ech... Ale co tam, narzekać nie będę - posprzątane mam, pobiadek przygotowany, więc mogę się pobyczyć dzisiaj i nabrać sił przed weekendem pełnym wrażeń ;-):-D

Natinke18, witaj spowrotem :blink:! To super, że podróż minęła Wam bezproblemowo i dzieciaczki grzeczne...

Sylcia007, pewnie odetchniesz jak już Nadinkę będziesz mogła przytulić, co? Tyle czekania... Oj, nie jestem nawet w stanie sobie wyobrazić co musiałaś czuć... Nigdy na tak długo nie rozstałam się ze swoim dzieciem... No, ale najważniejsze, że wrócą i będziecie mogli znów cieszyć się sobą :tak::tak::tak:

Agnieszka13111980, raczej ciężko będzie Ci się wyspać, chociaż, może trafi Ci się "grzeczny egzemplarz", czego Ci życzę :sorry2:!
 
reklama
Do góry