reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Sylcia na pewno z jednym dzieckiem to ja zostanę ostatnia:p A co do ślubu. Uważam że powinnaś być pewna że tego chcesz a wiek nie gra tu roli.
Natinke umówię się z nią po następnym weekendzie.
Cytrusku jedz i rośnij zdrowo:)
 
reklama
Hej laski
Dzieki za gościne w Limerick było fajnie:)
Ja tez tylko z jednym dzieckiem i bez ślubu i nie spieszy mi sie do zmian hihi
Dobranoc
 
Cytrus GRATULACJE!!!!!!!!!!!!
kurka a ja sie modle o spokojna nocke bo ostatnie tygodnie Michał wstaje i nie wiadomo o co kaman:baffled: a wczoraj jak wstal ok 24 to świrował do 3 rano i wyraxnie bylo widac ze mu nic nie jest tylko jego widzi mi się:wściekła/y::szok: spi już w łóżeczku bez szczebelków bo mu rozkręciłam, idzie ładnie spac nie łazi, rozumie ze jak mówimy idż do łóżeczka spac czy aaa to idzie.Nawet w nocy on nie łazi tylko marudzi dziś tylko raz odprowadzałam:eek: nie wiem jaki sposób na niego raz nocke przesypia następne kilka marudzi.
No nic zmykam spokojnej nocki dziewczyny;-)
 
Dzien doberek!

Camomile sto lat,kochana!!!!!!!!przede wszystkim zycze Ci zdrowka dla Igorka i tego,aby wszystkie sprawy pomyslnie Ci sie poukladaly:):)P:):)

Poza tym......zaraz do szkoly jade....
milego dnia wszystkim

aaaaa raz dwa trzy pierwsza hehehhe
 
Camomile-wszystkiego dobrego:)
A Wam wszystkim miłego dnia
Wczoraj wreszcie Dadzię do szkoły zapisałam-normalnie jestem z siebie dumna;)
Fajnie,że spotkanko się udało-zazdroszczę...Ja też muszę pokorzystać póki do pracy nie wracam:)))
 
dobry dobry, pogoda zdecydowac sie nie moze, niby slonce ale chmurami zachodzi jakby padac mialo ... myslicie, ze to juz koniec lata w irl? ;-)

Camomile urodzinki? Samych Wspaniałości zycze i zdrowka dla Igorka
25? oj jak fajnie, chcialabym zeby te lata troche wolniej mi uciekaly :)

Lubiczanka, ja to nie w temacie jeszcze jestem, jak ma na imie ta Twoja Dadziunia, bo dojsc nie moge ;-)
ja mlodszego na razie do przedszkola zapisuje


dziewczyny majace starsze dzieci - chodza Wasze dzieci do jakiejs polskiej szkoly? moj Filip chcialby ale nie wiem czy jeszcze nie za wczesnie, w Pl teraz by zerowke zaczynal dopiero, tu jest w seniorach wlasnie, niby czyta i pisze ale to po ang, z jezyka polskiego to kaleka az wstyd, wyslowic sie dziecko nie umie odpowiednio choc w domu tylko po polsku mowimy

milego dnia zycze
 
reklama
Do góry