reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Hej dziewczeta.
Camomile-Wszystkiego najjjjjjjjlepszego,zdrowka dla Igorka i dla Ciebie rowniez:-)No i milosci i szczescia;-)
Aga gratulacje dla Mayki juz nie ma zebow w .....:-D
Jeny dziewczyny slyszalyscie o odwolywanych lotach dzis i prawdopodobnie jutro?Ponoc jakis wulkan na Islandii sie ukaktywnil i nad polnocno-zachodnia Europa klebia sie wielki chmury pylu,ktory jest niebezpieczny dla samolotow:eek:Mam nadzieje ze do czwartku przejdzie:crazy:
 
Dzieki dziewczyny za gratulki zabka:)teraz teoretycznie z gorki powinno byc i nastepne maja juz wylazic ,jak grzybki po deszczu:)

Poza tym dzieki za odwiedzinki ,dziewczyny:)FILPI milo bylo Cie poznac:)napewno przyczlapie sie na kawke kiedys:)
widze,ze ruch znikomy tutaj jakis:)

aha....my jutro po poludniu(tudziez wieczorem) wyruszamy do naszej OLIVCI :)tak wiec nie bede aktywna pewnie conajmniej do poniedzialku:):):):)

dobranoc
 
Dzień dobry
Sylcia-przyleciała rodzinka?
Niestety nie popiszę,bo dopiero wstałam a rodzinkę(przede wszystkim samą siebie)muszę ogarnąć.
Miłego dnia
 
reklama
dzień doberek.ciężka noc za mną:confused2: Lola znowu między 2 a 3 dostała jakiegoś szału a jak w końcu się uspokoiła i zasnęła to mały się obudził,kręcił i marudził.dopiero przed chwilą się uspokoił jak wydusił kupkę:sorry: padam na twarz więc zmykam na kawkę bo śniadania to mi się jakoś odechciało
 
Do góry