reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Nic na privie nie mam;)
A tak rozmawiałam z Martą,że wszystko zależy przede wszystkim od pory,bo obie matkami dzieci szkolnych jesteśmy:)A poza tym-jaki charakter ma mieć spotkanie-w sensie czy właśnie przy kawce,czy może grillku(musimy wiedzieć w co się zaopatrzyć:))
bardziej kawka bo przy grillu będę musiała latać i nawet z wami nie pogadam
 
reklama
Witam super że sie spotkamy jutro bede w godzinnach południowych...:) Dostalam wiad na priva wklepie w GPS i trafie jakby co bede dzwonic hihi
Gratulacje dla Alexxxx!!!!
buziaki
 
Dobry wieczer!
Alexx gratulacje :-Dwielkie.Jak juz jestesmy na etapie chwalenia sie ciaza to chyba najwyzszy czas i na mnie zeby sie "ujawnic",no wiec tez jestem w ciazy:-)
No a tak to nic pozatym.Ide po lodzika bo po wciagnieciu polowy arbuza,czekoladowym jajku z nadzieniem karmelowym mam jeszcze chetka na cosik:laugh2:O jeny boje sie o swoja wage:confused2:
 
No Cytrusek takimi nowinkami to sie trzeba dzielic ze wszystkimi... teraz to juz Tobie wirtualnie gratuluje zeby nie bylo :p:p:p
Ms.Marple mnie jednak nie bedzie bo pozyczylismy autko Michowi :/ ale zapraszam do mnie jak kto chetny.... moze w czwaretk :)
 
witam

ehhh no to my odpadamy:/niestety pogody nie było jak dzieci w domu siedziały 2 tygodnie:/ i nikt na kawke nie zapraszał:(((
ms.marple ja z lubiczanką sie wybierzemy jak będziemy zdrowi:))maly jeszcze charczy więc musze uważac na niego:/
cytrusek gratulacje!!!
miłego dnia
 
reklama
Do góry