reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dzień doberek babeńki:-) ja dziś nawet się wyspałam,humorek dopisuje,słoneczko świeci.... żyć nie umierać:tak: malutek ogląda bajki a Lola jeszcze smacznie śpi z tatusiem.cóż za błoga cisza:rofl2:
 
reklama
hej kobietki

widze, ze troche cieżarówek sie pojawilo, gratuluje i zycze zdrowych maleństw :-):-)

czasu jakos na nic, ciagle na dworze jestem z chlopakami albo w pracy
dzisiaj nieprzytomna, za pozno wrocilismy wczoraj z dublina

nadal szukam domku, juz nawet na lokalizacje patrze bo patrze, chcialam zostac gdzesna castletroy ale nic nie ma, juz mam dosc tego szukania, dzwonienia i ogladania, niech mi ktos znajdzie domek :-)

milego dnia zycze i spadam na zakupy, lodowka pustkami zaczyna swiecic :baffled:


Aga tak blisko masz to wpadnij moze jutro na kawke co? spacerek do mnie zrobisz, daj znac na priva jakby co
 
Witam sie mamusie

Na poczatek OGROMNE GRATULACJE DLA CYTRUSKA

A co do mnie to jestem w 8 tygodniu a jak sie czuje no ostatnio bolal mnie troche brzuch ale juz jest dobrze no i mam takiego lenia i spac mi sie naokraglo chce tyle obowiazkow w domciu a ja bym tylko spala a tak po za tym co calkiem dobrze
moje dzieciaczki caly czas chodza i glaszcza mnie po brzuchu bo mamusia ma dzidzie w brzuszku;-)
a najbardziej to sie moj M cieszy bo date porodu mam w jego urodziny:tak::tak:
 
hejo :)
GRATULACJE DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CAMOMILE umów sie z moja siostra po czwartku 22 to sie wkoncu zobaczymy :)
zgadnijcie dziewczyny ile zabulilam za wyciecie 3 migdala u dominika????poszlam zupelnie prywtanie....bylam w szpitalu 10h opieka jak dla normlnego pacjeta,zadnych lulsusow...zabieg trwal 7min...zgadujecie!?
Domi czuje sie super w ogole nie płakał,nic go nie boli!!!kompletnie nic mu nie jest!!!to dobra wiadomosc :))) oczywiscie :)))dzielny chłopak :)))
 
Dzienbobrywieczor!:-)
Dzieki dziewczynki za gratulacje:tak:
Natinke pewnie nie malo zaplacilas,co?
A ja po robocie relaksuje sie przy kompie,plecy mnie bola jakos dzis.
Nienazarta jakas jestem,tylko bym jadla i jadla i to takie zachciaki mam dziwaczne ze szok.Mam smaka na cos slodkiego z checia popilabym to jakas fanta i docisla czyms slonym lub kwasnym:baffled:
 
reklama
hejaaa :))

cyrtus gratulacje :)))) !!!!!!!!!!!! Kurcze same ciezarowki :****

Ejj wiecie co zaniedlugo zostane ostatnia co ma jedno dziecko :p Kurcze bedziecie pchaly podwojne wozki a mi glupio bedzie :p

A moj staruszek kochany mowil o drugim dzieciatku i o slubie :p ale niewiem Za mloda jestem na slub :p

Heej ! :)
 
Do góry