reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

hej dziewczyki:)

ms marple i dziewczynki które będą z dziecmi,jak sie nie boicie to moge zabrac lubiczanke i przyjechac jutro z wielką przyjemnością:D,bo ja smarkata jeszcze troche:/

alex to wielkie gratulacje!!!
 
reklama
Dzień dobry :-D!

Witam sie dopiero teraz mialam czas zeby usiasc na tylek:baffled:

Pamietacie jak wam pisalam ze u mnie zaszly wielkie zmiany :tak: no wiec .................
ZOSTANE MAMUSIA poraz 3:tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-):-):-):-)
nie chcialam wczesniej nic mowic zeby nie zapeszyc

dobranoc

Moje ogromne gratulacje no i witamy w gornie ciężaróweczek :tak::tak::tak:! A zdradź jakieś szczegóły, co? No i jak się czujesz?

Camomile, ja tam bardzo lubię z Tobą pokawkować ;-)

Natinke18, cóż to za pytanie? Wracaj bezpiecznie do nas (kiedy będzie ten szczęśliwy dzień?) no i daj znać to się zgadamy na jakieś spotkanko :-)

Zmykam na zakupy, miłego dnia, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sorry:
 
reklama
hello babki, które nie wiedzą gdzie mieszkam a jutro wpadną na kawkę
zapraszam na priv
lecę po jakieś żarełko
Nic na privie nie mam;)
A tak rozmawiałam z Martą,że wszystko zależy przede wszystkim od pory,bo obie matkami dzieci szkolnych jesteśmy:)A poza tym-jaki charakter ma mieć spotkanie-w sensie czy właśnie przy kawce,czy może grillku(musimy wiedzieć w co się zaopatrzyć:))
 
Do góry