reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Aga no ja z Igorem tez wychodzę przy takim katarku. Teraz tylko są takie wiatry, a on po tym rotawirusie pewnie szybko wszystko złapie. Ale jak tylko nie będzie wiatru to pewnie gdzieś wyskoczę bo mnie tyłek swędzi:)
Witaj Madzia na forum.
Ms.Marple a Ty kawy nie pijesz?
 
witam
dzieci wywalilam na podworko, ganiaja, ja musze pranko rozwiesic poki tak ladnie wieje, na ogrodku szybko wyschnie, oby nie padalo ... chate musze ogarnac ale sil na nic nie mam, cos ja ostatnio mam problemy z cisnieniem, spada jak glupie, jestem niskocisnieniowcem wiec jak odrobine spadnie to czuje sie jak trup, wypilam latte z podwojnego espresso i kichachyba bede musiala sie do lekarza wybrac w koncu ... pomarudzilam

dziewczyny mam pytanie chce ochrzcic mala tytaj jakie dokumenty sa potrzebne i jak dluga przed chrztem trzeba bukowac termin :)z gory dziekuje za odpowiedz .:-)[/FONT]

ja mlodszego chrzcilam tu w irl kosciele, bardzo milo spokojnie, uroczystosc tylko dla Nas, sami wybralismy termin i akurat pasowalo, zalatwialismy moze z miesiac wczesniej
dokumentow nie donosilam zadnych, tylko ksiadz wypelnial do ksiegi imiona, nazwiska, daty i takie tam, nic poza tym

MartaF mowisz ze sprzatasz przy kawie? :-) to ja zapraszam do mnie, zrobie Ci pyszna kawke a Ty pomozesz w porzadkach, bo lenia mam ;-)
 
lubiczanka trzymaj te chmury u siebie zeby do limerick nei doszly

Marta u mnie tez mus ale juz sil brakuje

w ogole to jestem w polu jesli chodzi o przygotowania do swiat, nie robilam specjalnych porzadkow, nie mam ustalonego menu, do tego caly weekend pracuje wiec co to za swieta ...
 
reklama
Witam a ja na szczescie wczoraj sprzatałam wiec luz, własnie kawke wypiłam i jeszcze w szlafroku siedze, obiadek sie szykuje a ja zmykam pod prysznic. Tez robie pranie ale ryzyko wieszac na dwór bo co chwile deszcz i słonko.
Milego dnia
 
Do góry