reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Aga-u mnie tak wieje w kominku,że tv musi grać napraaawdę głośno,żeby zagłuszyć ten huk
MsMarple-a co to za roslinki sadzisz?Żeby Twoja praca przez ten grad nie poszła na marne:/
 
reklama
Ech, co za pogoda, trzeci raz grad (tylko już malutki i wymieszany z deszczem), a ja muszę wyjść z domy za niecałą godzinkę :szok: wcale mi się nie chce...


Ooooo, a teraz piękne słonko :dry::-D:baffled:
 
No, nawet udało nam się nie zmoknąć :-D!

Ms.Marple, wspominałaś o polskiej peikarni/cukierni, mogłabyś mi wytłumaczyć (mniej więcej) gdzie ona jest teraz, proszę :sorry2:?

Byliśmy dzisiaj w nowym polskim (?) sklepie, ale ceny nas powaliły na kolana! W sumie tak się zastanawiamy jaki to posli jeśli sprzedaje pani ruskojęzyczna, takie same piosenki lecą z radia, tylko, że towary, po części, nasze mają. Aha, i nazwa brzmi "Dobre, bo polskie", na pierwszej krzyżówce za mostem tym co do Maternity się idzie, w stronę centrum, po prawej stronie za indyjską knajpą (naprzeciwko robią artystyczne zdjęcia dzieciom). Nie piszę o tym żeby ich zareklamować, broń Boże, ale jakbyście okiem chciały rzucić ;-) i się same przekonać! Na nasze oko już taniej jest w Wiśle, a już na pewno w tym nowym na Milk Markecie - ci się chociaż postarali z cenami na dzień dobry.
 
Aine a jak Wam się mieszka w Dublinie?

Bardzo przyjemnie, naprawdę?:) A dlaczego pytasz? czyżbyście myśleli o przeprowadzce?; )

Krycha, ja polskim sklepom jakoś nie ufam...Dobrze, że na śięta moja siora z mężem przylatują bezpośrednio z Polski, to mi wałówę przywiozą:D chce któraś białej kiełbachy?:D
 
Aine owszem coś nam chodzi po głowie ale R ubzdurał sobie Galway chociaż nie ukrywam że praktyczniejszy dla nas byłby Dublin. I co do jedzenia polskiego z Polski to masz rację. Smak zupełnie inny ale jak się nie ma co się lubi to sie lubi co się ma:)
Krycha mówisz ze na Milk Markecie mają taniej????Hmmm. Widziałam ostatnio ten sklep ale jakoś nie zajrzałam a tu widać chyba warto.
 
reklama
Do góry