reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dzień dobry babeczki witam się w nie najlepszym humorze:-(
właściwie to wpadłam tylko się przywitać i poprosić was żebyście mi przesłały swoje numery na priva lub smsem bo nie wiem jak to się stało ale wczoraj zauważyłam że wyczyściło mi wszystkie kontakty z telefonu i karty sim.nie mam pojęcia jak to się stało bo ja w telefonie nic nie grzebałam a Lola też się nim nie bawiła-nie ma do niego dostępu bo jest nowy.a dzień wcześniej wszystko było ok.także jestem w trakcie odtwarzania mojej książki telefonicznej.w związku z tym wielkie pliiiiiiiiisssss o wasze namiary:sorry2:
 
reklama
drozdusia ty i zły humor??????????????przecież ty taka wesoła kobietka jesteś:)buziak dla ciebie na poprawe humoru:D
 
Bry! Dziecię mi już padło :szok:, przez tą zmianę czasu (a dziwne, bo przecież o godzinę do przodu poszło), Oliwia robi się senna koło 11.00 (stara 10.00), hm... No, ale jak chce spać to niech sobie śpi :-D. Mam teraz chwilę dla siebie i właśnie mam zamiar delektować się kapuśniaczkiem :-)

Drozdusia, numer poszedł sms'em ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
szlag by trafił wypiłam kawkę i już zakładałam kalosze do ogródka a tu pada:wściekła/y: a miałam porządek zrobić i kwiatki kupione w niedzielę czekają na wsadzenie i czekają:baffled:

drozdusia tajemniczo wredny ten twój telefon:szok: wyślę ci eska z moim numerem
 

Jessssuuuuuu,jaka pizdziawa!!!!!!!!!!!!!!
Bylam na spacerze ,jesli to tak nazwac mozna.Zmoklam nieco ,bo grad zaczal padac,potem deszcz i ten cholerny wiatr!!!!!!!!!!!!!!!!!Jesli taka ma byc taka pogoda przez tydzien( a tak mi sie na prognozie pokazuje) to ja pasuje...........cicnienie faktycznie jakies do niczego i najlepiej to do wyra i przespac to wszystko i obudzic sie ,jak wiosna powroci wrrrrrrrrrrrr






 
ja zdążyłam posadzić kilka kwiatków między gradem i deszczem:cool2:
na szczęście ogródek mam zaciszny to mnie nie wywiało
za to adal wpadł buzią w ziemię :baffled: mówił, że pyszna:dry:



aha babki mam dla was lepszą inspirację:

Jutro z rana bez gadania bierz się do jaj malowania!
Maluj wszystkie bez wyjątku
i te z majtek, i te z wrzątku!
 
Mr.marple ja Ci kochana radze posadzic wszystkie,bo jak Ci brzuszek bardziej urosnie to kwiatkow w gruncie miec nie bedziesz:)

U mnie tez ciemno i grad pada.....i oczywiscie wieje tak,ze w kominku huczy ,ze ho ho....
 
reklama
Mr.marple ja Ci kochana radze posadzic wszystkie,bo jak Ci brzuszek bardziej urosnie to kwiatkow w gruncie miec nie bedziesz:)

U mnie tez ciemno i grad pada.....i oczywiscie wieje tak,ze w kominku huczy ,ze ho ho....

usiłuję:tak::-D:-D jeszcze muszę poczekać na mężowskiego żeby mi przekopał metr kwadratowy rabatki bo nie daję rady:dry:
 
Do góry