reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Gastone, Ty wózkowa maniaczko!!!:D śliczne są!:)

Widze ze pamietasz zem maniczka hihihi
Lubiczanka spiworkow narazie nie kupilam,bo jescze nie potrzebuje,a a komplecie nie ma.Za wozek z fotelikami i adapterami zaplacilam lacznie za wszystko 1300 i jakbym miala jeszcze zafundowac spiworki sobie w tej chwili kolejne 180 euro za dwa...wiec sama rozumiesz,zamowie dopeiro jak bede korzystac ze spacerowek.Ale mam spiworki do fotelikow.Niestety w wiekszosci takich wokow wszystko trzeba dokupowac osobno.Dobrze ze folie przeciwdeszczowe sa hih
 
Zaczyna mi już powoli brakować cierpliwości do Oliwci, a mam jej dziś bardzo dużo, znaczy miałam, teraz jest już na wyczerpaniu :baffled:... Cholerny katar no :dry:

Lubiczanka, nie mam zielonego pojęcia o co biega z moim humorem, może moje hormony znów szaleją, ale jest lepiej niż wczoraj, no tak troszkę, ale lepiej :sorry2:

Filpi, dzięki za zdrówko dla Oliwki, mam nadzieję, że szybko Jej minie! Ale widzę, że i Ciebie coś męczy - walcz, zniszcz w zarodku ;-)!

Drozdusia, nie zazdroszczę! U mnie przynajmniej można zwalić na to katarzysko... A może Laura ma tylko dzisiaj spadek formy, a od jutra będzie już wszystko w normie :-) Ano racja, że jak będzie letni czas to dłużej jasno będzie, ale zasłonisz Młodej okno i może nie zauważy różnicy :blink:...

Gastone, gratuluję pojazdu. Pewnie dziś ze szczęścia szalejesz, co? Tak myślę, że teraz już jesteś spokojna :tak: no i miło, że jednak zmieścili się w wyznaczonym przez siebie czasie :-)!

MartaF, a Ty o której miałaś dziś pobudkę? Że też te nasze dzieciaki się muszą tak wcześnie budzić :confused:...

Camomile, hop, hop!!!!! Przyleciałaś już????? Hhhaaaaallllooooooo???? Jak Igorek się czuje?
 
no Krycha chociaz Ty przypelzlas tu:)

Zaglądam tu cały czas, ale co się zbiorę za pisanie to mnie zaraz Mloda szczypie i za rękaw ciągnie! Cholercia, no nie da mi dzisiaj spokojnie posiedzieć :wściekła/y:! Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, bo ja nie wiem skąd cierpliwość wziąść. Staram się nie złościć, bo marudna przez katar, ale w środku się cała gotuję!!!! Wrrrrrr... Im starsza tym gorzej to znosi, znaczy bardziej marudzi i miałczy, ech... No dobra, już mi troszkę lepiej!
 
reklama
Gastone ale masz fure :) bajer
nawet nie wiem jaka to firma, tyle sie tego pojawilo w ostatnim czasie, ze szok :)
fajnie wyglada

krycha wdech wydech :cool2: ja tez mam takie dni ze malo brakuje a wybuchne, jak moi sa osobno to jest luz ale razem mieszanka wybuchowa, non stop sie kloca, bija, nic tylko w kaftany pozawijac


czekaja na mnie dwa wielkie kosze prasowania a tu weny brak na to ...
 
Do góry