reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Drozdusia suuuperrr bo ta ciufcia nazywa sie Edek i olivier codzinne mi mówi że ja zapomnial i ze musze do ciebie zadzwonic hihi wiec mu powiem ze ciocia wysle:)
Teneryfa należy do Hiszpani , na wyspach kanaryjskich przepiekne miejsce polecam dla rodzin:)
 
Gastone-kiepsko:/Nie wiem ile my dalibyśmy radę wytrzymać:)))
Kamcia-to Olivierek będzie happy:)))A wiem co to dla dziecka znaczy zapomnieć zabawkę-Dadzia raz w przedszkolu zostawiła kaczora,z którym spała-masakra i niespanie do 23-ciej:/
 
hej witam wiosennie
ladnie dzisiaj i nawet wiaterku nie ma

jej widze, ze ja jedyna nie zachwycilam sie teneryfa, cos na zasadzie bylam zaliczylam ale nie wroce, ladne miejsce, owszem ale ja nie tego szukam, ja jestem wedrownik i lubie zwiedzac a tam po trzech dniach nie mialam co robic :-D nie naleze do osob, ktore lubia lezec plackiem w sloncu, umieram wtedy i podziwiam ludzi wytzrymujacych taki gorąc

polozylam sie wczoraj z synkiem przed 21 zeby opowiedziec mu historie i wstalam rano, spalam w opakowaniu i wyspalam sie za wszystkie czasy, glowe mam ciezką z nadmiaru snu :)
 
Hejo lasecje:)

A ja oczywiscie busy caly dzien bylam.....najpierw latanie po miescie , potem mialam gosci no i oczywscie na popoludnie wzielo mnie na porzadki:)kupilam sobie 2 firanki ,no ale jak to je powiesic bez mycia okien hehhe.....wiec i okna przelecialam ( nie wszystkie bo jest ich 12!!!!) a to tu poprzestawialam ...ech.....ja to se zawsze robote znajde...ale z drugiej strony jesli pogoda ladna to na dworze z Mayka jestem ,bo szkoda mi czasu na siedzenie w domku......no i wykorzystuje tez ,ze A czasem w domu ,wiec Mayka sie zajmie a ja porobie:)

a tak wogole to cos mnie sie wczoraj zrobilo....boli mnie lewy bok i sama nie jestem pewna czy to nerka czy cos innego:(tylko ,ze jak cos robie to nie jest tak zle gorzej jak siedze lub leze:(noc to tragedia normalnie.....mam nadzieje ,ze mi to jakos przejdzie.....

no nic.....lece dalej.....bo zaraz serial na tvn sie zaczyna i trza jeszcze malej kaszke ugotowac.....
aha Krycha dzieki za fona wczoraj:) znalazlam i powiem ,ze ceny faktycznie ciekawe....mam nadzieje, ze tak szybko ich nie podniosa:)

dobranoc
 
hello babki

gastone bidna tak ci współczuję:-( ehhh jeszcze tylko pare miesiecy :sorry2: ja tez sie tak pocieszam:cool2:

babki bardzo mi sie w tym fikolandzie delta podobalo duzo bardziej niz w tons of fun:tak::tak:
jak bedziecie sie wybierac to dajcie mi znac... mam tylko nadzieje, ze moj bajtel bedzie mial lepszy humor:dry: bo dzisiaj przechodzil sam siebie a zaczal sie ladnie bawic jak go chcialam ubierac do wyjscia:baffled:

drozdusia mialam ci dlug oddac i zapomnialam z tego wszystkiego:zawstydzona/y:
 
ms.marple mi też w Delcie podoba się bardziej niż w Tons of Fun.i mam nadzieję że jeszcze nie raz tam śmigniemy z maluchami:tak: a długiem to się nie przejmuj-zakładam że jeszcze nie raz się spotkamy;-)
 
reklama
Witajcie! Młoda dostała w nocy ktaru :wściekła/y: efekt jest taki, że ja już od godziny nie śpię... Dobrze, że chociaż Oliwka jeszcze przysnęła! Ale czuję, że ciężki dzień przede mną z przylepą na rękach :dry:... Bidulka moja kochana! A myślałam, że się w tym miesiącu uchowa, no i lipa! I do tego czuję, że aspołeczniaka ciąg dalszy :baffled:

Aga_irlandia, nie ma problemu, cieszę się, że mogłam pomóc i również mam nadzieję, że ceny im się utrzymają, a przynajmniej przez dłuższy czas ;-)

Udanego czwartku Wam życzę, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :blink:
 
Do góry