reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

drozdusia-haha,pozytywne nastawienie:)))Chyba jeszcze przyjdzie się wam spotkać:))))
MsMarple-z dziećmi tak już bywa-moje też czasami humorzaste i bawić się nie chcą-chęci wracają kiedy trzeba wychodzić-a wtedy to już czarna rozpacz:)))
Krycha-no co Wy z tymi humorkami(choć akurat po takim poranku to się nie dziwię)-uśmiech na buzkę:)))
 
reklama
dziendoberek

znow zaponialam zapytac mezowskiego co z ta zakichana klawiatura sie stalo:wściekła/y:
a pogoda nas z rana nie rozpieszcza... i chyba niedlugo czas sie przestawia co? znow bedzie ciemno z rana... ale za to wieczorkiem bedzie dlugo jasno:tak::-D

lece na kawke
 
dziendoberek

znow zaponialam zapytac mezowskiego co z ta zakichana klawiatura sie stalo:wściekła/y:
a pogoda nas z rana nie rozpieszcza... i chyba niedlugo czas sie przestawia co? znow bedzie ciemno z rana... ale za to wieczorkiem bedzie dlugo jasno:tak::-D

lece na kawke
Smacznej kawusi:)A czas zmieniamy z soboty na niedzielę-teraz:)
 
hej
zdrowka wszystkim malym i duzym, mnie tez dzisiaj gardlo znowu zlapalo, nie wiem co to za dziadostwo sie przypaletalo ale dzieciakow nie tyka na szczescie, starszy na dzien dobry poprosil o zmierzenie temperatury, albo glowe mial ciezką, bo przysnelismy albo chcial posciemniac ;-)

kto chetny zeby za mnie posprzatac i obiadek zrobic? :-) lenia mam przeokrutnego, do tego pogoda paskudna bleh musze na poczte smignac wyslac papiery do CB ...

milego dnia
 
dzień doberek. no właśnie dłużej będzie jasno i tak się zastanawiam jak to będzie z kładzeniem Loli spać:sorry2: kładę ją najczęściej o 7 i obawiam się że jak o tej godzinie będzie jasno to może być mały problemik:dry: no a poza tym to noc też była nieciekawa bo moja panna budziła się co chwila i ryczała jak opętana:szok: ale to nic.z rana wali takie fochy że wychodzę z siebie:wściekła/y: wszystko na nie,buntuje się przed wszystkim i jest niedotykalska-zaraz się rzuca i kopie:shocked2: masakra jakaś.ma więc szlaban i siedzi sama na górze:sorry2: jak zmądrzeje i będzie nadawała się do towarzystwa to ją wypuszczę.no! nie mam zamiaru się denerwować:no:
 
Hej mamunie.Widze ze dzieciaczki szaleja hih.Nie martwcie sie,ja myslama ze moje dzicko z buntu ngdy nie wyjdzie a teraz to kochany,grzeczny i ulozony chlopczykMa jeszcze swoje humry,jak kazde dziecko,bywaja dni ze jest nieposluszny ale zaraz mowi przepraszm mamusiu,kocham cie.I wszystko mija, aja mam lzy w oczach.
Ja dzis mam extra humor ,wstaje rano,wchodze do kuchni a tam niespodzianka.Moj wozeczek stoi.Mezu pojechal z samego rana do sklepu i przywiozl,a a ja nawet nie slyszlam.No juz bede spokojniejsza bo babka czekala na niego 3 miesiace i powiedziala ze byc moze dluzej bedziemy czekac,ale na szczescie juz jest.W poniedzialek kurier przywiezie foteliki i bedzie komplet.juupi
A tak wrzuce wam fotke odrazu,a co w koncy strasznie sie ciesze.
 

Załączniki

  • P1030095..jpg
    P1030095..jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 37
  • P1030093..jpg
    P1030093..jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 47
  • P1030091..jpg
    P1030091..jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 46
Drozdusia-nie narzekaj na córcię-za parę lat będziesz miała powody(jak Ci np.chłopaków zacznie sprowadzać):)))
Gastone-noooo,jaka bryka.Ale jakieś osłonki-czyt.śpiworki są w komplecie?
 
reklama
Do góry