reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
witam sie....

mam chwilke to wpadam bo ostatnio zaniedbalam forum.....i teraz musialam dluuugo nadrabiac czytanie...

Witam goraco nowa przyszla mame :-):-):-) i powiem ci odrazu ze jeszcze nieraz bedziesz prosic malucha zeby przestal sie wiercic... muj to od 18tc daje o sobie znac, czasem az mi tchu braknie jak pod zeberko mnie kopnie bo juz lezy glowka w dol..... a czasem to az sie w nocy budze tak harcuje muj maluszek kochany, no i rusza sie chya non stop kopie i boksuje gdzie popadnie....:-D:-D

martuana juz sie skontaktowalam z justysia, dzieki wielkie :-)
 
Heja mamusie :-D! Słoneczko za okanmi tak miło świecie, że aż się cieplutko na sercu robi :tak:!

Gastone, jest ciuchland gdzie mają meble, na przeciwko bocznego wejścia do Guinessa jest taka mała ślepa uliczka i tam on jest, po prawej stronie ;-)! A z fotelikami na razie nie pomogę, bo nie rozglądałam się, ale będę czujna ;-)

Edziook, witaj wśród nas, rozgość się i klikaj z nami ile wlezie :-)! Widzę, że jesteśmy sąsiadkami, ja mieszkam na przeciwko poczty :-D

Drozdusia, żyjesz?

Miłego dzionka życzę, choć mroźnego to jednak bardzo ładnego :cool2:
 
Dzien doberek:)

KRYCHA wszystkiego naj naj z okazji Twojej 18-nastki:)

Dobra ...lece dalej:)My dzis na basen idziemy(taki jest plan hehhe ,ale wczoraj byly jakies treningi na basenie i musielismy zrezygnowac) mam nadzieje ,ze sie dzis uda:)
Milej niedzieli:)
Drozdi fajnie bylo wczoraj znow sie spotkac.Dzieki za mily wieczorek:)
aaaaa i Mycia nasza ma dzis rowne 6 miesiecy ,jak fajnie:)
 
sylcia no mamy plana na uniwerek na ten basen pojsc bo jakos bardziej mi pasuje:)ale jak bedzie znowu cos to pojedziemy na ten kolo supervalu:)tam troche cieplejsza woda dla maluszkow ,ale co tam....niech sie Maycia konserwuje hehehhehe
dzieki za gratulki:)
 
reklama
Aga no na uniwersytet chodzilam tez sie pluskac ... A za supervalue jeszcze nie bylam ... Bede musiala sie wybrac kiedys :)
Beakta milo ze wpadlas :)) I napewno nie zapomnii sie o Tobie :))
 
Do góry