reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
:tak: Mamamatysi jest super opiekunka na dooradoyle Gosia cytrusek zaprowadza tam swoja mala :) i jedna moja kolezanka ktora juz jest w Pl tez ja polecala bardzo ja osobiscie ja poznalam na urodzinach dziecka tej mojej kolezanki i naprawde zrobila na mnie duuuze wrazenie ma podejscie Alicja za nia przepadala i plakala jak ona wychodzila wiec mysle ze najwazniejsze jest zadowolenie dziecka ;):):):tak:
 
Krycha ocza nie wierze!!!!! GRATULACJE!!! jeszcze jedna fasolka:):):):):) BARDZO SIE CIESZE i trzymam za was wszystkie kciuki!!!! ehhh sama bym chciala ale trza jeszcze poczekac.....

Justysia masz na mysli ta sama opiekunke co ja hmmm??????

Sylwia to super ze swietnie spedzasz czas, pewnie bedzie Ci szkoda wyjezdzac ehh no a dziadkowi dopiero bedzie sie tesknilo za wnusia.... baw sie dobrze kochana!! i dozobaczyska wkrotce:)
 
Ostatnia edycja:
Wpadlam tak na chwile poczytac was a tu znowu takie mile wiadomosci :)

Gratulacje Bozenko !!!:-):-):-)

Kochana to wpadaj czesciej :))

Hej Laski! Wpadłam zostawić Wam coś... ;-);-):-p;-);-)

No no no teraz jestem w szoku Nastepna :))
Gartulacje :))


Kochane moje ciezarowki najwspanialsze wspanialej ciazy wam zycze samych wspanialych chwil oraz humorkow Spokojnego i szybkiego porodu oraz co najwazniejsze zdrowka dla was jak i dla dzieciaczkow i fasoleczek :))
 
o kurczęta człowiek wychodzi na kawkę a tu takie wieści:-D:-D:-D:-D
krycha a to ci niespodzianka:-D:-D:-D GRATULACJE!!!!!


martuana ja bardzo chętnie pokawkuję i woza załatwię na wtorek też:tak::tak::-D:-D
 
:tak: Mamamatysi jest super opiekunka na dooradoyle Gosia cytrusek zaprowadza tam swoja mala :) i jedna moja kolezanka ktora juz jest w Pl tez ja polecala bardzo ja osobiscie ja poznalam na urodzinach dziecka tej mojej kolezanki i naprawde zrobila na mnie duuuze wrazenie ma podejscie Alicja za nia przepadala i plakala jak ona wychodzila wiec mysle ze najwazniejsze jest zadowolenie dziecka ;):):):tak:


a czy to moze mama od pani Marioli i wnuczka Olgi bo tylko o tej babci slyszalam na doradoil :/
 
reklama
Do góry