reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Ms marple ja rowniez bardzo bardzo gratuluje i trzymam za was babeczki ciezarne kciuki zeby wszystko do konca poszlo bez zadnych komplikacji i zeby dzieciaczki wasze byly zdrowiutkie jak rybki heh:)
 
reklama
WITAM SIE!!!!choc pewnie pojde jeszcze spac
kaszel mnie tak zaczol meczyc ze musialam wstac bo bym moje szczescia pobudzila..... i co tu robic o tej godzinie :baffled:
 
Hejka laseczki co tam ?kiedy się spotykamy?jutro muszę do miasta lecieć ale może we wtorek są chętne na spotkanko? może być u mnie co wy na to?Bożenko będziesz miała autko?
 
czesc dziewczynki:) szukam w dosc pilnym tepie przedszkola lub jakies opiekunki do corci ,mam teraz ale sie nie sprawdza pali jak lokomotywa i ma za duzo dzieciaczkow przez co niepotrafi sie zajac wszystkimi, jakbyscie cos wiedzialy byla bym bardzo wdzieczna:) trzymajcie sie i wszystkiego naj w nowym roku oby nasze pociechy nie chorowaly a reszta jakos poleci:) pozdrawiam
 
mama martysi nie wiem czy slyszalas o takiej starszej babci na dooradoyle(polka) ona jest mama Marioli hmm osobiscie znam i jest naprawde godna polecenia, gdybym nie miala tesciowej to pewnie moja mala tez bym do niej zaporowadzala
 
reklama
cuuudnie było dzisiaj na plaży zero wiatru i słoneczko :tak::tak:bajer ja zabrałam termos z gorącą herbata a można było pić zimne piwko:-D:-D:-D

spotkaliśmy też gastone z rodzinką na plaży:tak::tak::-D

i chyba już mogę wam się przyznać ze i mnie udało się zaciążyć--- mam nadzieję, że na całe 9 miesięcy:sorry2:

Kochana Boszeee boszee boszeee Gartulacje najwieksze i najszczersze Co jak co ale ciesze sie bardzo z kazdej ciazy :)) Jeszcze raz gratuluje bardzo bardzo mocno :*****


WITAM SIE!!!!choc pewnie pojde jeszcze spac
kaszel mnie tak zaczol meczyc ze musialam wstac bo bym moje szczescia pobudzila..... i co tu robic o tej godzinie :baffled:

Zdrowka kochana Kuruj sie :*

ALE MNIE TU DLUGO NIE BYLO:no::no: WITAM MAMCIE :tak: WPADLAM ZYCZYC WAM SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!:tak::tak: I POGRATULOWAC JUSTYSI I MS.MARPLE!!!:-):-) DZIEWCZYNKI DUZO ZDROWKA DLA WAS I FASOLEK:tak::tak::tak:

Kochaneczko wpadaj czesciej do nas no i mam nadzieje ze i na spotkanko zawitasz bo kruszynke Twa chce zobaczyc :))

czesc dziewczynki:) szukam w dosc pilnym tepie przedszkola lub jakies opiekunki do corci ,mam teraz ale sie nie sprawdza pali jak lokomotywa i ma za duzo dzieciaczkow przez co niepotrafi sie zajac wszystkimi, jakbyscie cos wiedzialy byla bym bardzo wdzieczna:) trzymajcie sie i wszystkiego naj w nowym roku oby nasze pociechy nie chorowaly a reszta jakos poleci:) pozdrawiam

Ojj niestety nic niewiem o odpowiednim przedszkolu czy nianii :(


Gosiulka milo ze pytasz o mnie :) Kochana bede jakos pod koniec stycznia niewim jeszcze kiedy dokladnie ... Jak na razie to milo spedzam czas ahh a Nadina tyle zabawek dostala i rzeczy ze bede musiala zostawic moje resztki gratow aby wziasc albo drugi bagaz duzy :)


W ogole zajmuja mi sie bardzo fajnie Nadinka moge ja zostawic i wyskoczyc do sklepu Czy kolezanki wpadna zobacza Nadinke Tato moja bardzo fajnie spedza czas z Nadia az sama jestem zdziwiona usypia mi ja i spedza z nia bardzo duzo czasu Stara sie ten dziadek stara :)

Pozdrawiam babki

I caluje goraco :*************************
 
Do góry