reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Kochana to wpadaj czesciej :))


To ja moze tylko grzecznie bede przychodzila czytac, bo cos nie usmiecha mi sie "wpadac" tym bardziej ze tu u was niebezpiecznie pod tym wzgledem :-D:-D:-D

Wysyp na calego...hahaha. Jak tak na tym jednym watku te same babki w kolko beda rodzic i zachodzic to ja niewiem co tu bedzie za kilka lat :tak::-D:-D

Krycha gratulacje !!!!!!
 
reklama
Nie dziękuję Kobitki :-)! Mam nadzieję, że dotrwamy do końca bez żadnych niespodzianek...

Ms.Marple, Tobie, Kochan, to córuni życzę, a Justysi21 i sobie synusia, a co ;-):-p;-)!

To ja moze tylko grzecznie bede przychodzila czytac, bo cos nie usmiecha mi sie "wpadac" tym bardziej ze tu u was niebezpiecznie pod tym wzgledem :-D:-D:-D

Wysyp na calego...hahaha. Jak tak na tym jednym watku te same babki w kolko beda rodzic i zachodzic to ja niewiem co tu bedzie za kilka lat :tak::-D:-D

Krycha gratulacje !!!!!!

Nie no, Beakta, te same ciągle zaciążać przecież nie będą :-D:-D:-D chociaż to dopiero by było hahahahahahahahahahahahaha...


Słodkich snów życzę, do jutra, paaaaaaaaaaaaaaa :-D
 
no prosze zostawic Was na chwile nie mozna:):):
KRYCHA gratuluje:)
widze ze to chyba nie koniec wysypu hahahhaha....Sylwia Ty uwazaj bo jak wrocisz to tez zaciazona bedziesz ...bo jakos tu chyba faktycznie zarazliwo sie zrobilo:)
no nic
uciekam
mam nadzieje ,ze do jutra nic sie nie zmieni hehehhe
dobranoc
 
I ja się witam :-):-):-)! Też kawusię wypiję, ale dopiero po śniadanku :tak:... Ale najpierw muszę zacząć od głodomora, bo już mi tu buczy i marudzi :sorry2:!

Nie dziękuję, Aga_irlandia :blink:


Miłego dzionka i do klikania :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
halo! pobudka !!!

natinke jak urodziny Dominika się udały?
i jeszcze ktoś miał urodzinki:baffled: ale nie pamiętam który dzieć:zawstydzona/y:

a wiecie muszę się pochwalić udało mi się kupić kieckę na wesele, w której nie wyglądam jak kaszalot:-D:-D:-D i to przecenili ją z 70E na 30E :-D:-D
......................

halo jest tu kto?
czy ktoś wie w które dni bank of ireland dłużej pracuje?
 
Ostatnia edycja:
Heja
Bozenko zgadzam sie z Justysia ladnemu we wwszystkim ladnie :))
Aga kurcze kurcze boje sie wracac :)) Ja jeszcze tak szybciutko niechce drugiej fasoleczki ale nigdy nic niewiadomo jakby byla to niebylby zaden problem :))
 
reklama
Krysia gratulacje wielkie ;D:-D spadam bo jeszcze przed urodzinami Michałka mam parę rzeczy do załatwienia:happy2: < wyprawiamy szybciej troszkę bo goście i mój T nie idzie do pracy a piątek tak;-)> ale będę zagladać
 
Do góry