reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Witam się i ja;-)Ja tez juz po 2 kawkach i herbatce:-) ale slizgawica dziś co?? mój T jak dziś wracał to nie udało mu się skręcic w nasz wjazd i poślizgał sie autkiem prościutko....:-D a godzinke póżniej facet chciał wyminąc sasiadów smietnik i go obruciło i uderzył w krzatyny i dachował:szok:wyleciałaz ze szwagrem z domu ale na szczęscie kolesiowi nic sie nie stało:-) ja uciekam bo w weekend nie było mnie w chatce < apropos cudownie i miło spędziłam czas;-)dzięki> i muszę poogarniac ciutkę,ale będę zaglądac może w tym tygodniu cosik sie rozkreci
 
Hello
Co tu takie pustki??
My juz dzisiaj po spacerku, pogada super, chociaz zimno ale sucho i slonko sie usmiecha:)Sophi jak zasnela o 1 tak dalej drzemie, wyjalam ja tylko z wozeczka i rozebralam delikatnie zeby sie nie rozbudzila i dalej sobie smacznie drzemie w lozeczku:)
Sylcia to super ze dolecieliscie szczesliwie do Polski, a jesli chodzi o lot samolotem i uprzejmosc ludzi to masz racje jest na niskim poziomie niestety:(

Witam nowa mamusie:)

Madziakowalik jak tam Twoja dzidzia, grzeczna jest???? ja pamietam ze moja przez pierwsze 2 miesiace cierpiala na koli, ona cierpiala i ja cierpialam razem znia, na szczescie bylo to tylko 2 miesiace .... a Ty jak sie masz po nie przespanych nockach???
 
hej babki.w końcu udało mi się zasiąść do kompa i zerknąć do was.
ms.marple z tymi lekami to się nie śpieszy bo na szczęście wszyscy zdrowi-to taki zapasik na potem;-) ale z góry dziękuję i oczywiście zapraszam jak już się ogarniesz i rozpakujesz:tak:
ja też spędziłam super weekend:rofl2: no ale dziś już poniedziałek i do tego T zaczyna nocki:confused2::-( ach,jakoś przeboleję
laski wspominałam o pępkowym ale widzę że chętnych brak.no cóż chyba wszystkie ostatnio busy są.w każdym razie propozycja była:cool:
.
 
Dzien dobry wam :) oj ja mam troche kociol w pracy wiec nie mialam czasu sie odezwac ;)
Witamy nowa forumowiczke :) hahaha jakbym ja stara wyzeraczka byla :)
a my w sobote bylismy w Tralee, zakupilismy nowy fotelik dla malizny i wozek parasolke cobym miala na na moje zakupy do Dublina :) ale kurde nasluchalam sie w radiu o wielkiej fecie w mothercare bo przenosili sklep wiec sobie mysle moze zajrzymy zobaczymy co ciekawego a tam raptem 2 panie siedzialy co malowaly twarze dzieciom, polowy towarow nie mialy, rozdawaly ulotki z cenami salonu fryzjerskiego i przekluwaniem uszu ale wczoraj tego nie robili...wiec ogolnie z super impry to wg mnie super niewypal ;p;p...aaa znajomy mowil ze w Crag Cave zrobili fajny plac zabaw ze tak nazwe dla dzieci, wjazd €8, podobno super frajda, jest tez mikolaj ale za te przyjemnosc juz kasuja €25 tylko nie wiem co jest w to wliczone...nic spadam dalej popracowac :)
 
Hej laseczki;-)dzionek znakomity hheheh wkońcu troche się oderwałam ;-)i rozerwałam aż mi lepiej nie ma to jak się wygadać dosłownie jak wizyta u terapeuty:-D Sylwia tobie teraz to sie chyba nie nudzi;-) Drozdusia co Ty na czwartek co?? może byśmy się do Ciebie zwaliły co?? hehheh daj znać czy Ci pasi oki?? Ja też witam nową mamusie:tak: Na szczęście obiadek mam i dzisiaj za dużo robić nie musiałam hahh:-D mięska wczoraj napiekliśmy:szok:i dzisiaj jak znalazł :-Dwięc troszku wypoczełam:tak:
 
Martuana ja ogólnie jestem czasowa i bez różnicy dla mnie który to dzień ale jakoś chętnych zbrakło.może pomyślimy jak będzie więcej zainteresowanych bo chyba bez sensu robić pępkowe kilka razy dla każdego z osobna:sorry:
 
mi jak najbardziej czwartek pasuje dziewuchy sprezac sie bo sobie jeszcze Drozdusia pomysli ze nie chcemy do niej wpasc i bobaska popodziwiac a przeciez tak nie jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
reklama
Justysia wcale tak nie pomyślę.rozumiem że każda ma swoje zajęcia i nie zawsze wszystkie mogą.jak się laski jakoś zorganizujecie to ja chętnie was ugoszczę.jak już kiedyś pisałam-u mnie drzwi otwarte;-)
 
Do góry