reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Czesc dziewczynki:-)
Rodzinka na zakupach takze mam chwile czasu ma poklikanie.
A co to za lista spotkania grudniowego?Ja sie z checia wpisze,tylko niewiem czy bede:eek:no bo niewiem kiedy ono ma byc no i jak bede pracowac.Ale zrobie wszystko co w mojej mocy zeby sie wkoncu kawki napic z Wami.
Aga a gdzie sie przeprowadzasz?
Justys kieruj babko:tak:
 
reklama
niu chwila przerwy ale puchy mam w lodówce, że jeszcze muszę jechać po zakupy:wściekła/y:

heeeelloo cytrusek
ano mobilizuję mamuśki na kawuchę bo juz dawno się nie spotykałyśmy i tak piszę żeby było czarno -na -białym ;-):-D:-D:-D:-D
szczegółów jeszcze nie ustaliłyśmy
CZEKAM NA PROPOZYCJE co do daty i miejsca :tak:

drozdusia jeśli pilnie potrzebujesz to mogę ci podrzucić te leki wyjezdżam za jakieś 15min

agnieszka witaj i rozgość się , napisz coś o sobie, u nas jak zwykle weekendowe pustki ale w tygodniu jest nieco lepiej:tak:
 
Cześć mamusie :-):-):-)!!! W końcu udało mi się dobić do komputra :-p! Sorki, ale zupełnie nie wiem co się tutaj dzieje i nie mam czasu czytać, więc tylko o nas naklikam... Okropnie się za Wami stęskniłam i mam taką cichą nadzieję, że Wy za mną troszkę też :sorry:... Korzystam jak mogę z każdej chwili żeby Oliwcia maksymalnie wykorzystała czas z babciami, dziadkami, ciotkami itd. i przez to nie mam już ani chwilki na kompa! No i jeszcze, niestety, stoi w tym pokoju gdzie śpimy, więc wieczorne klikanie nie wchodzi w grę :dry:! Pogoda rozpieszcza nas jak nie wiem, w ogóle nie czuć, że to listopad i to w dodatku końcówka :-D! Pyza zadowolona i wymęczona hahahahahahahaha zdarza Jej się czasem sypiać po dwa razy dziennie no a i w nocy ładnie śpi! Na samym początku trochę nie wychodziło Oliwce samodzielne zasypianie, ale teraz jest już gicior! Zaliczyłam w końcu swojego grzebalca no i "wypieścił" mnie jak nie wiem, usg przybytków porobił no i, niestety, w ciąży nie jestem :-(, ale tak pewnie miało być, więc staram się o tym nie rozmyślać, tylko tak jakoś smutno... Dzisiaj byliśmy w Aquaparku, we Wrocławiu, wychlapałyśmy się nie co, porelaksowałyśmy w jacuzzi, ah... Same przyjemności :rolleyes2:! Szczerze pisząc to nie chce mi się wracać, ale z drugiej strony chciałabym się już z Wami spotkać no i za wężem tęsknię oczywiście :tak:!!! Także pobyczę się jeszcze do soboty i wracam do Was Kochane :cool2:!!! Odprawę mam już zaliczoną i pozostało mi się już tylko spakować i przylecieć... Mam nadzieję, że u Was wszystko oki! Że nie chorujecie i że humorki Wam dopisują ;-)! A z czytaniem ponadrabiam wszystko jak już wrócę, bo teraz mi szkoda czasu, rozumiecie same :blink:... Tak mi się cosik rzuciło w poście poniżej - Ms.Marple, co to za lista? Nie bardzo kumam... No i jeszcze jedno pytanko - czekacie na mnie z pępkowymi :-p:sorry:????

No nic, muszę zmykać! Pozdrawiam Was bardzo gorąco, buźka :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
heja baby tylko tak przeczytalam z gory co napisalyscie :))
Lot minal super Nadinka grzeczna ALe ludzie wstretnii Wszystko wam opowiem Ludzie sa durnii puscii Boszee nawet glupie sa baby ktore maja dziecii debilizm Myslalam ze rozniose ten samolot Ale na szczescie caly rzad mialam dla siebie i Nadii :))
W Polsce superr Nadince sie podoba i rodzinka zadowolona bardzo :))

Dziewczyny teraz niestety bede was zaniedbywala troszke ale wierze ze mi wybaczycie to :))

Witam nowa mamke i fajnie ze Camomile juz jest zz nami i z Cytrusek sie odezwala i ze Ms Marple wyladowala cala i zdrowa z rodzinka :))

BUziaczkii dziewczyny Muaaa :*****
 
Witam kobietki:))))))

dopiero teraz znalazlam czas na klikanie i czytanie malutka moja spi maz tez takze teraz czas dla mnie :-)ogolnie zaraz bede Maye karmic . Widze , ze mamy nowa forumowiczke - WITAMY :-) . Drozdusia jak tam synus ?????( jak ogolnie porod ? ) .Tez moge wpisac sie na liste spotkania grudniowego , ale nie jestem pewna czy bedziemy .
 
dzieńdoberek
pobudka kawka czeka:-D:-D:-D:-D

HOP HOP JEST TU KTO???
wyniosłyście się na inny wątek kiedy mnie nie było?:szok:

aguś twojemu mężowi i wszystkim ANDRZEJOM wszystkiego najlepszego!!!:tak::-D

aha dziewczynki -mamy chłopców-- we czwartek w lidlu mają być rajstopki na zimę dla chłopców
09_46983_s.gif
chyba po 2,5E
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam sie!
Bozenka takie pustki to tu teraz codziennosc :-(

KAJA MS.MARPLE MAM WASZE AVONKI!!
MOZE KTORAS CHCE COS JESZCZE Z 18 KATALOGU??
 
Ostatnia edycja:
Do góry