reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam sie mamusie
wkoncu do was zagladnelam ale jestem taka zapracowana ze nie mam nawet czasu zeby na tylek usiasc
Ale za to weekend odpoczelam zesmy caly weekend nad oceanem spedzili ale ja oczywiscie madra glowa na spacer wybralam sie bez czapki a teraz zatoki mnie bola
ide kawusie dopic
 
reklama
camomile idzie ale trochę wolno bo po spakowaniu jeszcze jest 20mb :eek:

ano martuana pogoda nie nastraja do niczego ja też mam porządki na głowie ale nic nie idzie:confused2:

alex się zaprawiłaś, w zimę nad oceanem strasznie wieje brrrrrrrr
 
Bożenko ja przeżałować nie moge że autka sobie nie zostawiłam:no::szok:a Markowski mówił że mam sobie gdzieś wywiać :wściekła/y:a teraz mam domowe przedszkole i nawet spacerków nie ma jak:wściekła/y:no nic może chociarz przejde się do tego nowego sklepu z tymi fajnistymi ciuszkami dziecięcymi daleko nie mam a miały peeeeełno towaru do wystawienia :tak:musze Matiemu za kurtalką się popatrzeć zresztą Mareczkowi też a tam widziałam fajniste za fajnistą cene heheh a jeszcze takie rasowe i firmowe hheheeh ach jak się ciesze z tego sklepu że go otworzyli wkońcu cosik innego i nie na jedno kopyto :-D
 
hej laseczki.ja już ogarnęłam chałupkę,obiadzik się gotuje,pranie wstawione i w końcu mogę napić się kawusi:tak: bezkofeinowej oczywiście:sorry:
fajnie że wpadniecie w czwartek.już dawno nie widziałyśmy się w większym gronie.
a Cytrusek też będzie czy pracuje?a co z Natinke i Agą?no i reszta lasek też się nie określiła:no::no:
a mój maluszek coś ma dzisiaj problemy z brzuszkiem i kupkę strasznie ciśnie i coś zrobić nie może:-( leży tak sobie i popiskuje biedaczysko:frown:
no nic idę na kawusię i cosik o jedzonka,miłego dzionka
 

kaja
mogę ci wysłać tylko gdzie?;-):-D

alex ja kiedyś bym chciała zobaczyć sztorm na oceanie:errr: podobno bywają kilkunastometrowe fale:eek: ale nie wiem czy mi się uda:-D

drozdusia może mu wody daj :sorry:

martuana
niu widzisz i w ten sposób obie siedzimy same:-D:-D:-D fajniście ci ten sklep pod nosem zdobili zawsze coś wyniuchasz ze swoim szczęściem:-D:-D

ja jeszcze raz zapytuję kiedy ubieracie choinki?:confused::confused::oo:

justysia zapomniałam spytać-czy te avonki, które zamawiałem przed twoim wyjazdem to są do odebrania czy będą? bo się pogubiłam
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny wreszcie mam chwilke zeby Was poczytac :-):-) goscie juz polecieli wiec mam troszke wolnego ale tylko kilka dni bo na swieta rodzinka sie zjedzie :tak:

witam nowa mamusie Fajnie ze pojawila sie kolejna oczekujaca..:-):-)

kurcze zimno i wieje i boje sie zeby niezachorowac i tak juz nie czuje sie najlepiej...
 
ms.marple spróbuję chociaż jeśli będzie taki jak siostra to nie weźmie butelki do ust:sorry: i może z herbatką koperkową spróbuję.a choinkę w zeszłym roku ubraliśmy już dobre dwa tygodnie przed wigilią bo mój T tak uwielbia święta że nie mógł się doczekać.w tym roku też pewnie szybko ubierzemy bo od 15 ma już wolne:-p jestem ciekawa co Lola będzie z nią wyczyniać.no i muszę upchać gdzieś jej graty bo nie będzie miejsca na choinkę.pewnie wylądują w kuchni:eek::confused2:
 
reklama
Do góry