reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

ojjj biedna Sophijka :( te chorobska wstretne.... kurujcie sie dziewczynki :)
co do fotelika to za jakies dwa miesiace tez kupimy bo narazie Jula sie w tamtym jeszcze miesci :) i nie robi zadym wiec po co sie spieszyc a mam jeden upatrzony i moze bedzie tanszy hihihihi ( na to licze )
 
reklama
Ale mi sie bidula rozchorowala:no::no::no:
ja juz lece sie polozyc poki mala sobie smacznie drzemie, bo cos czuje ze noc bedzie nieciekawa.... kurcze mam nadzieje ze jej przejdzie szybko ehhhhh:(:(:(:(
Dobranoc
 
Ale mi sie bidula rozchorowala:no::no::no:
ja juz lece sie polozyc poki mala sobie smacznie drzemie, bo cos czuje ze noc bedzie nieciekawa.... kurcze mam nadzieje ze jej przejdzie szybko ehhhhh:(:(:(:(
Dobranoc

Dzien dobry..a co to spia jeszcze wszystkie? tylko ja od rana na nogach???:szok: oj poelniloby sie z dzieciem w wyrku...

oj bidulka mala duzo sil zeby szybciutko wyzdrowiala:tak: Gosiulka a jaki masz fotelik? bo ja wlasnie przymierzam sie do kupna i szukam...jakies tam typy mam ( niestety te z wyzszej polki ) ale jeszce nie zdecydowalam ostatecznie...
 
Hejka mój luby dzisiaj wcześniej do pracy pojechał mam nadzieje że wcześniej wróci:tak: a maluch mi przespał super nocke ale zawsze słodko śpi tyle że wczoraj usnoł po 19 i obydził się dzisiaj przed 8 a teraz znowu w kimonko poszedł:-Dno ja też oczywiście wyspana Mareczek też jeszcze kima super dzionek się zapowiada:-D BOŻENKO ODEZWIJ SIĘ KOCHANA CO U CIEBIE?
 
dzień doberek. za oknem się wypogodziło więc jest szansa na spacerek:tak:
Justysia ja chętnie bym wpadła gdyby ktoś mi zagwarantował że ta pogoda się utrzyma:sorry:
czekamy właśnie na panią z roxtown.mały dostanie książeczkę zdrowia i umówimy się na bcg. dziś i jutro jestem sama z dzieciaczkami więc mam okazję się wykazać.chociaż teraz to malinowo-mały je,śpi i robi w pieluchy:-D w nocy budził się 2 razy na karmienie także nie jest źle.
tylko Lola świruje....przy zasypianiu.nie śpi w dzień,wieczorem trze oczy i się pokłada a jak ją zaniosę do łóżeczka to histeryzuje:szok: no ale jak się tak wybeczy to śpi do rana,ewentualnie raz się przebudzi ok 5. no i co zrobić:confused2: taki już jest ten mój lujek;-)
 
Hej bejbes :)))
justysia ja bym z checia wpadla ale odpadam :(
gosia noo to przykro mi :(( widac macie to samo co ja z Nadinka mialam :((((( Ja na katarek uzywalam nasosal po kropelce do kazdej dziurki dwa razy w ciagu dnia Uzywalam wody morskiej Psikalam czesto i gruszeczka czyscilam Oni tu tez maja roztwor z wody morskiej Smarowalam klatke i szyjke kremem snuffle baby A jak miala goraczke to uzywalam calpol lub panadol Wieczorem kapalam ja w wodzie majacej 37 stopnii i ubieralam i nie przykrywalam aby sie nie przegrzala I robilam oklady na czolko :))
 
reklama
Do góry