reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Hejka kobitki
My sie leczymy, noc byla fatalna, bo Sophijka nie mogla spac bo jej zatkany nosek nie pozwala, a zwolennica gruszki i wody morskiej to ona nie jest takze byla awantura. dzis juz troszke lepiej tzn nie leci jej z nosa, ale ciagle wyglada na oslabiona... mam nadzieje ze obejdzie sie bez lekarza...hmm

Sylwia a Ty kiedy wylatujesz???? Nadinka wyzdrowiala?
 
Hejka kobitki
My sie leczymy, noc byla fatalna, bo Sophijka nie mogla spac bo jej zatkany nosek nie pozwala, a zwolennica gruszki i wody morskiej to ona nie jest takze byla awantura. dzis juz troszke lepiej tzn nie leci jej z nosa, ale ciagle wyglada na oslabiona... mam nadzieje ze obejdzie sie bez lekarza...hmm

Sylwia a Ty kiedy wylatujesz???? Nadinka wyzdrowiala?

Gosulka a Karvol masz? dobrze oczyszcza nosek i pomaga oddychac, kapsulke na pieluszke i polozyc niedaleko zeby wdychala, bidulka malenka :)

Sylcia tos pewnie happy:) na dlugo lecisz?
 
kurczaki co to się tutaj porobiło:szok: tak puściutko:no:
a my niedawno zlądowaliśmy w domku.dzięki Justyś za gościnę. i jeszcze raz wielkie dzięki dla Barta za podwózkę:tak: szkoda tylko że laski tak szybko uciekły:sorry: może je wystraszyłam:confused:
Sylcia spokojnego lotu i udanego pobytu w PL.no zaszalałaś z tym wyjazdem:tak: ale nie bój żaby-nie zapomnimy:rofl2:
 
Witam sie i ja :-) Sylcia nie zapomnimy i spokojnego lotu;-) A ja Was podgladam ale pustki tutaj i nie ma co pisac:eek: Mi Mlody dzis placze a wogole to 2 ostatnie dni idzie spac ok 20 spi 1 h wstaje i wyje przez kolejne 1,5:zawstydzona/y: a dzis o 5.30 jazda na calego az w koncu wlaczylam mu bajki i tak siedzial w lozeczku wiec nie wiem co mu:eek: A jutro moj T ma rozmowe i okaze sie czy ta nowa przejmujaca firma zatrzyma go czy nie:sorry::confused2: kurka mam nadzieje ze bedzie oki
 
DOBRY WIECIER
melduję się z PL:tak:
nareszcie się dostałam do swojego laptopa i neta
widzę, że wszystko gra u mamuś w LImerick:tak:
chociaż i nieco gorsze wieści do mnie dotarły ponoć nieco zalało moją wieś:szok:
pogoda tutaj niezła i ciepło a ja myślałam, że kawałek śniegu ujrzę:-D:-D:-D:-D
jurto jeszcze ostatnie zakupki i w sobotę powrót,mam nadzielę, że po niedzieli już z wami pokawkuję;-):tak::tak:
papatki

znalazłam fajne ciekawostki zajrzyjcie:
10 cudów narodzin - Joe Monster
 
Ostatnia edycja:
Kaja trzymam jutro kciuki za wielbiciela ubuntu;-)
ms.marple ja myślę że po powrocie skręci się jakąś kawusię:tak:
właśnie laski,tak myślałam o pępkowym mojego malucha.czy odpowiadałby wam czwartek za tydzień?wydaje mi się że lepiej teraz to zrobić bo potem przed świętami ciężko was będzie zebrać do kupy bo każda będzie miała co robić.jak coś to się określajcie a znajdziemy jakiś termin który wam pasuje:tak:
 
reklama
Do góry