reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Ms. Marple witaj!!!! no w przyszlym tygodniu ja tez sie na kawuche pisze :) fajnie sie bedzie spotkac w calym gronie :):):) stesknilam sie juz!!!
Sylcia wysokich lotow :)
Kaja powodzenia dla mezola!!!!
Drozdi jak pracuje bede wiedziec dopiero jutro wiec dam znac wieczorkiem :)
 
reklama
Sylwia udanego lotu zycze!!!!!! I wracaj do nas szybko , bo bedzie nam sie za Toba tesknilo!!!

Drozdusia kazdy dzionek jak dlamnie pasi, jesli tylko mala wyzdrowieje:)

ms marple Tobie rowniez udanego lotu no i mam nadziej ze do Twojego domku woda nie doszla

kaja respect trzymam kciuki za meza prace!!!! A Twoj synek moze tez przezywa tatusia prace.... dlatego taki nijaki...???

ewekom nie mam tego Karvolu ale zaopatrze sie!! dzieki za rade!!! ja jej amolem polalam poduszeczke i troszke na pieluszke i tez napet pomoglo, ale wyprobuje ten karvol:)
 
Hejka dzięki dziewczyny, ja mam nadzieję że bedzie oki bo kurka nawet nie dopuszczam myśli że by mógł prace teraz stracicJa tego karvol uzywam ale ja z kolei w nawilżacz powietrza wrzucam tj wlewam
i uważam że nie jest rewelka ale odtyka nosek i lepiej wtedy leci a tak to masc pod nosek, woda morska no i mam ta nosefrida ale teraz młody kuma o co chodzi i jak widzi rurke to juz uciekaoki spokojnej nocki





 
dzień doberek. wstałam w świetnym nastroju bo dzieciaczki dały mi pospać.oby tak częściej:tak:
ms.marple podobno z twojego osiedla musieli kogoś ewakuować:szok: mam nadzieję że do waszego domku woda nie dotarła:no:
a ja dzisiaj miałam się zabrać za sprzątanko domu bo od porodu palcem nie ruszyłam ale chyba odpuszczę sobie i przełożę to na jutro bo T ma wolne to będzie mógł się zająć dziećmi a ja na spokojnie sobie wszystko porobię.czekam jeszcze dzisiaj na położną-na szczęście to ostatnia wizyta i nie będzie mnie już nachodzić:-p
pogoda widzę też nie najgorsza to może jakiś spacerek się zaliczy
spadam na śniadanko bo jeszcze nic dzisiaj w ustach nie miałam:sorry:
 
:tak:dzien doberek :) rety widzialam wczoraj w gazecie fotki pozalewanych miejsc..masakra...ehhh dobrze ze dzis piateczek...jeszcze pare godzinek i weekendzik a jutro maly shopping w Tralee :D
Sylcia milego pobytu w PL
edit: no i widac moj suwaczek!!!jupiii. lubiczanka merci wielkie ;)
 
reklama
ale tu tłoczno:shocked2: normalnie nie nadążam z czytaniem:-p
była u nas położna,pozachwycała się małym no i poszła.a i mam za niskie ciśnienie.dziwne bo zawsze miałam książkowe.uciekam na obiadzik,potem zajrzę i sprawdzę jak się tutaj sprawy mają:tak:;-)
 
Do góry