reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Hejka:) ja już dzisiaj z górki Madzia w domku to przy Matim posiedzi:tak:;-):-DMusze moje żebereczka do piekarniczka wsadzić haha i z głowy :-D Justyś a kidy do mnie zawitasz??stęskniłam się hehe a miałam zapytać co ztymi pieluszkami?
 
Martuana pieluszki oczywiscie sa!!!! cale 20 sztuk :):):) moze Ty do mnie podjedziesz jak bedziesz miala chwilke kawke bysmy wypily.... moze jutro??? Bartosza mojego nie bedzie to sobie poplotkujemy :):):) bo inaczej to dopiero przyszly tydzien zostaje :-( no i ktora mamuska chce to tez zapraszam oczywiscie ale od razu ostrzegam ze tylko kawka i ciasteczkami z paczki moge waz uraczyc bo nie mam czasu nic szykowac bo jeszcze nawet rozpakowana do konca nie jestem.... dzindusia moze Ty sie skusisz bo sie umawialysmy i jakos nam spotkanko nie wyszlo??
Aga to mnie zaskoczylas ze mozna bo jak sie pytalam to mi powiedzieli ze dopiero od drugiego roku zycia
tak wiec zapraszam na jutro chetne tylko prosze mnie uprzedzic o ktorej sie zjawicie o ile sie zjawicie heh
 
OOO Justyś bardzo chętnie tylko nie jutro bo cały dzionek załatwiania i dentyste z Madziakiem a szkoda:-(napisz mi na priwa ile za te pieluszki i jak dam rade to podjaDE ale jak nie to w przyszłym tyg. oki ;-)A moje dziecie zasneło więc ide cosik porobić bo wena mi przejdzie:-D
 
justys noo jakos weny brsk do pisania mam aaa i Nadinka wiecej czasu mi zajmuje Dziennie cwiczymy spiew gimnastyke czytanie bajek i tanczymy :)) malo mam jakos czasu ale przynajmniej dobrze go poswiecam :)) a co do spotkanka to ja odpadam Od czasu do czasu kaszlne i Nadia tez Nie ruszamy sie do wyjazdu nigdzie
 
leeeeeeee:-( a ja sie za wami stesknilam..... Martucha dla mnie czasu nie znajdziesz oszzzz TY!!!!!!! nie wybacze Ci:wściekła/y: hihihihi a za pieluszki oczywiscie nic nie trzeba :) taki gratis :)
no ale mam nadzieje ze ktoras sie jednak skusi!!!!! zapraszam :)
 
reklama
Witaski
A Sophie jednak chora :sorry::sorry::no: Ze szczepienia dzisiejszego nici, nosek zapchany, i taka markotna caly dzien, w nocy tez dala popalic, teraz wkoncu zasnela, caly dzien mi marudzila, opadam z sil. Jak sie obudzi zmierze jej temperature, bo wlasnie Kieran przyniosl termometr z pracy, bo nasz stary akurat sie zepsol:eek: ja sama mam prawie 38 st temperatury, kurcze ciekawe ile ma Sophie, ciepla jest kurcze!!!Daje jej calpol, ale moze wiecie co by moglo jeszcze pomoc na takie przeziebienie u dziecka????
Justysia ja chetnie bym wpadla gdyby nie chorobsko:(

Sylcia Ty cos pisalas o foteliku samochodowym skierowanym do kierunku jazdy samochodu, musze Ci powiedziec ze moja mala juz od miesiaca jezdzi w takim, i jestem naprawde zadowolona, bo w tamtym co miala od urodzenia, to tylko mi w samochodzie sceny odwalal, a teraz mnie widzi i soie grzecznie zawsze zasypia:)
 
Do góry