reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Heja baby Nie zdrowieje w ogole tylko jeszcze katar doszedl bole glowy brzucha ... Ja jestemnna swinska grype chyba chora mam juz prawie wszystkie objawy Brakuje tylko swiatlowstretu biegunki i dusznosci A najgorsze jest to ze Nadia zaczela kaslac Jak ja widze i wiem jak sie mecze to mysle o tym szczypieniu Tego bolu jaki przezywam nie da sie opisac caly czas mam goraczke Dzis 3 dzien juz Cxuje sie jak scierwo Boje sie ze Nadinka nie dalaby rady Ja juz nie umiem wytrzymac Nigdy tak sie nie czulam
 
reklama
Hello
Pogoda dzisiaj o niebo lepsza niz przez ostatnie dni:):) moze jakis spacerek dzisiaj sie uda:)

Sylwia ja proponuje Ci isc do doktorana wszelki wypadek jesli to napewno swinska grypa, wtedy bedziesz wiedziala zeby trzymac sie jak najdalej od Nadusi , ale ja jestem dobrej mysli, pewnie to tylko normalna grypa , moze potrzebujesz poprostu antybiotyku i Ci przejdzie. Moj Kieran wczoraj wypil chyba z 10 lempsipow, dzis rano poszedl do pracy ale mowil ze nie czuje sie gorzej, ale nic tez nie powiedzial ze mu sie polepszylo. Mam nadzieje ze niedlugo Ci sie polepszy ale na wszelki wypadek trzymaj srodki ostroznosci ....
 
hej mnie tez niestety dopadło chorupsko boli mnie głowa,gardło mam kaszel i katar, tak to juz jest, jak chorupsko dluzej w domu panuje, potem jeden za drugim zostaje lezec.:-(
 
Witam sie w ten pogodny dzien :-):-) piekne slonce zaglada mi w okna :-)

Troche mnie nastraszylyscie dziewczyny , ale co tam jakos to przezyje Napewno skozystam z mozliwosci wczesniejszego wyjscia o ile wszystko bedzie ok

Milego dzionka zycze :-):-)
 
witam sie!!! u nas tez za okienkiem pieknie... slonce tak swieci ze w krotkim rekawku na dwor by sie chcialo wyjsc ale niestety troszku temperaturka za niska ale okna i balkon na osciez pootwierane... Jula wlasnie spi i wdycha swieze powietrze hihihi o ile mozna to nazwac swiezym bo mieszkamy przy ulicy hihihih
Sylcia kuruj sie kochana!!! i idz dolekarza bo z taka choroba nie ma zartow!!!!
Martuana jak tam....??? ostatni dzionek dzisiaj???? napisz relacje hihiih
 
kurcze wszystkich gdzies wywialo - pewnie wszystkie zabraly swoje pociechy na spacer - pogoda cudowna :-):-) chyba tez pospaceruje bo muj maly wiercipieta nie pozwala mi polezec :-D
 
kurdencja a mój mały wczoraj wieczorem dostał 39 st gorączki dałam mu panadol i mu zeszło do rana a teraz znów wróciła:wściekła/y: i nie ma innych objawów:eek:

jaka jestem zła bo jutro lecimy samolotem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry