reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
JUSTYŚ GRATULACJE KOBIETKO;-):-D JEDNAK UDAŁO CI SIĘ WCZEŚNIEJ:tak: a ja dziewczyny wyobraźcie sobie dzwoniłam do tego fisu i gościu powiedział że sprawa została przedawniona:szok::wściekła/y::no:i musze jeszcze raz dokumenty składać:no::szok:Masakra i w dodatku przedawniona przez nich!!!! Bo nie chciało im się papierów moich przejżeć !!! a najpierw powiedział że niby decyzja przyszła do mnie i kasa na koncie a potem się z tego wycofał:wściekła/y:bo ja wydzwaniałam i nawet powiedzieli że przyznali i w zeszły czwartek miały być na koncie a teraz że to kto inny mi powiedział :szok:a On mówi że w ten czwartek mi się przedawniło wszystko a mineło ponad 3 miechy od złożenia szok co za lud a ja nienawidze papierkowej roboty!!:wściekła/y:
 
no chwila spokoju uff malec już śpi taki zmęczony dzisiaj był:tak::tak:

lista zaktualizowana:-D:-D

dzindusia, nie musisz leżeć 3 dni, możesz wyjść wcześniej, gdybym wiedziała o tym to na 100% uciekłabym na drugi dzień do domu, bo to były koszmarne 3 dni

Justynki Nicolas wazy 3220 kg......prawdopodobnie jutro wyjda do domu....napewno jak wroci i bedzie miec chwile to zda nam wszystkim relacje:)
te 20 to pewnie wciągnął na pierwszy obiad;-):-D:-D:-D
 
Drogie Mamusie z Limerick.
proponuje Wam zostanie konsultantką Avon na terenie Limerick i nietylko.Jeśli nie chcecie bawić się w dystrybucje,zróbcie to tylko dla siebie.Po co płacić konsultantką dodatkowe 21.6 % jeżeli możesz zachować je dla siebie?
Będąc konsultantką możecie również kożystać z wielu promocji,o których niestety będąc tylko osobą kupującą nie wiecie.Więcej informacji na priv.pozdrawiam serdecznie.

dodam,że nie zajmuje taka działalność zbyt wiele czasu (sama jestem mamą i nie koliduje to z moimi obowiązkami)
 
GRATULACJE WIELKIE DROZDUSIA!!!!!!! Zdrowego synusia:):) bardzo sie ciesze ze udalo sie wczesniej i ze juz masz to za soba!!!!! A niemowilam dwa dni temu ze juz niedlugo....:) ale sie ciesze :) :)

Dzindusia jesli chodzi o maternity hospital to musze Ci powiedziec ze mi te sale 5 osobowe nie przeszkadzaly wygole, zawsze masz zaslone i mozesz zaslonic sie kiedy tylko tego chcesz, jesli tylko nie przylezie jakas wredna polozna i Ci odsunie zaslony, to mnie wlasnie najbardziej irytowalo w szpitalu ze co pol dnia sa inne polozene, kazda gada co innego, wrrrrr tez lezalam przy oknie to okno mi jedna otwierala o 9 rano i dziecko wietrzyla wrrrrrrr ja lezalam w szpitalu 3 dni i musze Ci powiedziec ze to byly moje najgorsze trzy dni w moim zyciu, czulam sie jak NIC, mala nie chciala wogole jesc, ciagle wymiotowala wodami plodowymi, nawet w nocy nie moglam sie spokojnie przespac bo balam sie ze mogla by sie zachlysnac tymi wodami , a polozne, MASAKRA wcale nie byly pomocne wrrrrr!!!!!

Sylcia a jak Ty sie czujesz kochana, chorobsko Ci przechodzi???
U mnie moj Kieran chory od wczoraj, straszy mnie ze to swinska grypa, gluptas jeden, mam nadzieje ze jednak to normalna grypa ehhhhhh troche sie martwie o moja mala:((((((
 
GRATULACJE WIELKIE DROZDUSIA!!!!!!! Zdrowego synusia:):) bardzo sie ciesze ze udalo sie wczesniej i ze juz masz to za soba!!!!! A niemowilam dwa dni temu ze juz niedlugo....:) ale sie ciesze :) :)

Dzindusia jesli chodzi o maternity hospital to musze Ci powiedziec ze mi te sale 5 osobowe nie przeszkadzaly wygole, zawsze masz zaslone i mozesz zaslonic sie kiedy tylko tego chcesz, jesli tylko nie przylezie jakas wredna polozna i Ci odsunie zaslony, to mnie wlasnie najbardziej irytowalo w szpitalu ze co pol dnia sa inne polozene, kazda gada co innego, wrrrrr tez lezalam przy oknie to okno mi jedna otwierala o 9 rano i dziecko wietrzyla wrrrrrrr ja lezalam w szpitalu 3 dni i musze Ci powiedziec ze to byly moje najgorsze trzy dni w moim zyciu, czulam sie jak NIC, mala nie chciala wogole jesc, ciagle wymiotowala wodami plodowymi, nawet w nocy nie moglam sie spokojnie przespac bo balam sie ze mogla by sie zachlysnac tymi wodami , a polozne, MASAKRA wcale nie byly pomocne wrrrrr!!!!!
:((((((
ojjj pamietam co przechodzilas i jak sie zamartwialas biedaczko.... ja to nie zapomne jak to do pewnej irolki ktora urodzila 9 dziecko wszystkie dzieciaczki w odwiedziny wpadly wtedy to sie dzialo zadyma na calego
 
Ehhh noommm Justysia wiesz dobrze ze Ciebie i ta druga Polke(nie pamietam imienia) do naszej sali przywiezli:) bo ja normalnie tam depresji dostawalam ehhh
a ta irolka o ktorej mowisz to trawelerka ehhh pierwszej nocy odrazu po porodzie zastawila nam malucha i poszla na 30 min palic papierocha, a chrapala ze hoho, a chrachala to tego dziecka ze szok!!!! a jak sie glosno zachowywala, ehhh moja herbate mi ukradla :laugh2::laugh2::laugh2: a jaka wscipska......
 
reklama
Do góry