reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Hejka witam sie i ja;-) właśnie wróciłam z zakupów bo weekend znowu sama no i byłam kupić fotelik do karmienia dla Michała bo ten który mieliśmy to dostaliśmy i ta cerata już była w złym stanie:sorry: Chciałam kupić tez sobie kozaczki ale jakos nie wpadły mi w oko żadne a jak już jedne mi się spodobały to mój T dostał tel z pracy że pracuje dla nich < wszyscy a sumie tam od niego> do 30-go a potem przejmie ich inna firma ale nie wiadomo czy z ludzmi:szok::no::wściekła/y:więc teraz trzeba czekać co zrobia no i mi juz przeszła ochota na kupno butów:zawstydzona/y: kurka mam nadzieje że przejmie ich jakas porządna firma i zostawi ludzi:no::zawstydzona/y:
 
reklama
oj widze ze chorobko dopada wszystkich po kolei...nic tylko do lekarza gnac dziewczyny nie ma co sie bronic...ms.marple mojego meza z pracy znajomego synek mial taka goraczke przez 2 dni i nic pozatym i okazalo sie ze swinska grypa wiec lepiej to sprawdzic...tfu tfu...oby tylko to gowno z dala sie trzymalo!!!
kaja-respect wspolczuje sytuacji bo sama kiedys bylam w takiej, ale nas wszystkich zatrzymali wiec trzymam kciuki zeby mezowi sie powiodlo...
eh ale piekne slonko a ja kurde w murach musze siedziec...;/ wyjde z pracy to zaraz ciemno bedzie i dupa z takiego dnia, oby jutro tak bylo to bym troche sie ruszyla na swierze powietrze, wezme znowu benylin na noc to mam nadzieje ze sie dokuruje w koncu ;) zdroweczk awam dziewczyny zycze :)
 
lekarz przyjmie mnie jutro ... ;/ ale stwierdzil ze po prostu ciezko przechodze zwykla grype Ale i tak ide sie zbadac dokladnie i siebie i Nadie Choc u mnie juz plus widac mam tem 36'6 a takowej dawno niewidzialam

ewekom pytalas na innym watku o second'handy :)) dwa sa na wiliam street jak sie idzie od strony banku AIB dwa sa kolo siebie, dwa sa rowniez kolo siebie kolo posliekgo sklepu wisla na hmm to sie mowii chyba milk market, pozniej jeden jest jak masz AIB bank to nie idziesz w strone wiliam street tylko schodzisz w dol i jest taki po schodkachw srodku sklep, Jeden jest niedaleko bus station i jeden jest na wiliam street tylko ze po drugiej stronie ulicy nazywa sie oxfam czy jakos tak noo i jeden jest niedaleko guinessa Tylko niewiem jak to wyltumaczyc ;/
 
Ostatnia edycja:
Sylcia to powodzonka ua lekarza i dziekuje bardzo...kurde nigdy mi jakos nie wpadly w oko a moze tez dlatego ze z mezem zawsze jade na zakupy wiec wiadomo nie da poszwedac sie po sklepach tylko szybko szybko bo bialej goraczki dostaje jak jest na zakupach :wściekła/y: wiec wiadomo to co potrzeba i spadowka...eh musze w koncu kiedys go zostawic z dzieciem i sama sie wybrac tylko samej to sie nigdy nie chce :-D takze tym bardziej sie ciesze ze trafilam na te forum :-D...ja jeszcze 30 minutek i spadam do domciu i weekendzik...jupiii!!!
 
Witam. Qrcze za 2 dni znowu Dublin:wściekła/y: Mam nadzieję że to będzie już ostatni tydzień.
Dziewczyny zdrowiejcie, i nie gadać mi tu o świńskiej grypie. Gdzie optymizm? Ale co racja to racja, przebadać sie trzeba. Życzę Wam zdrowka i lecę do mojego łobuza.
Dobranocki;-)
 
reklama
Do góry