reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

witam sie u nas piekne sloneczko za oknem az chce sie zyc
Drozdusia witaj w domku :) odpoczywaj bo to teraz bardzo wazne a relacje poprosimy jak juz odpoczniesz :)
mielismy dzisiaj isc przekloc uszka ale niestety nie idziemy pani nie dostala kolczykow to znaczy hurtownia jej nie przywiozla i lipa moze gdzies indziej jeszcze znajdziemy
moja Kluska dzisiaj 6miesiaczkow konczy... jejciu jak ten czas szybko leci ona juz taka duza.... bylismy u pediatry i wszystko jest ok wazy 6,5kg miary niestety nie znam :sorry: a i musze sie pochwalic ze moje dziecie do raczkowania sie zbiera i juz nawet raz jej sie udaje nozke i raczke przelozyc ale pozniej juz nie wie co ma zrobic i leci na brzucho prawie ojjj jak to zabawnie wyglada
 
reklama
Witam w ten jesienny okropny poranek. niewyspana jestem jak nie wiem. chyba jakies kalmsy zaczne brac na spanie:-D
Troche wypadlam z forumowego rytmu i nie wiem co napisac:szok:
Olivca jesli zajrzysz na forum to chciałam Ci baaaaardzo podziekowac i Ty wiesz za co;-)
Lecę na szybką kawusię bo obowiązki wzywają
 
Witam mamusie :-):-) ale mialam oberwanie chmury nad domem... masakra Naszczescie teraz swieci slonce...:-D:-D ah ta irlandzka pogoda...

drozdusia dobrze ze jestescie juz w domku

sylcia mam nadzieje ze to jednak tylko zwykla grypa i szybko minie

justynka napewno zdarzycie te uszka przebic, bedzie dobrze

nudy straszne chyba wezme sie za jakies porzadki

pozdrawiam i zycze wszystkim milego dzionka
 
Ostatnia edycja:
dzień doberek.pogoda rzeczywiście nie ciekawa.u nas też lało i wiało że ho ho.ale teraz już słoneczko.
a nasza pierwsza noc to masakra.Lola obudziła się o 2 no i nie dało rady jak wziąść ją do nas.tak była zainteresowana dzidzią że ani myślała iść spać.jak w końcu zaczęła przysypiać to mały zaczął piszczeć i się wybudziła.i tak w kółko do rana.a wynieść już się z sypialni nie dała bo histeria:szok: teraz jest T ale za kilka dni zaczyna nocki i będzie niewesoło.będę chyba musiała Lolę przywrócić na jakiś czas do naszej sypialni bo raczej się nie rozdwoję.przynajmniej do czasu aż się oswoi z małym i nie będzie reagowała już na jego płacz:sorry: no nic,byłam na to psychicznie przygotowana tylko w praktyce to nieciekawie wygląda.ale nie załamuję się,jakoś to zorganizujemy:tak:
miłego dzionka kobietki
 
Hejka. Ja dzis nie wiem w co ręce włożyć:szok: mały w nocy jadła co 2h tj mleko pił, w dzień wrzeszczy płacze bije:szok::wściekła/y:wlał mi herbate do torebki a 2 wylał :zawstydzona/y: myślę sobie może pupka go szczypie bo pieluchy zmieniłam < tj chciałam spróbować pampersów tych pomarańczowych -żałuje bo na tych normalnych nic sie nie działo> wiec latał z goła pupcia potem tetra- nie pomogło dziąsełka nie ąż tak źle < choć tam gdzie ostatnio zembol wyszedł obok widac białe> no i rosół spaliłam tj zapomiałam go wyłączyć:crazy::no::wściekła/y::szok::-(<help >
 
Witam kochane mamusie

Drozdusia bardzo sie ciesze ze juz jestescie w domku, no i wspolczuje , bo napewno jest ciezko!!!! Kurcze ja jak urodzilam mala to tylko znia nie mialam czasu na nic i bylam wiecznie wykonczona, a Ty masz jeszcze Laure!!! PODZIWIAM!!!!! I trzymam kciuki zeby jak najszybciej wszystko sie poukladala i Laurka sie przyzwyczaila do nowej sytuacji ze ma malenkiego braciszka:)
Niemoge sie doczekac kiedy go zobacze, uwielbiam takie maluchy, pewnie jest slodziutki:):):)

Kaja respect no to ciekawy dzionek mialas dosyc ze maly marudny to wy jeszcze na obiad nic nie mieliscie:-( ehh chyba ze rosol dal sie zjesc tak jak ta moja pizza przypalona;-) A maly moze rzeczywiscie taki rozdrzazniany przez pupke, tylko dlaczego w nocy byl glodny co dwie godziny....hmmm

Sylcia a gdzie Ty sie dzisiaj podziewasz??? Juz pewnie po wizycie u doktora??? i co powiedzial i jak sie czujecie????

My dzisiaj kupilismy naszej Sophijce chodzik , hehe zadowolona jak nie wiem co , tylko jeszcze nie wie zabardzo jak sie przemieszczac, ale i tak frajde ma ze hohoho:)

Justysia21 Mam nadzieje ze uda sie uszka przekuc Juleczce.Musi byc juz naprawde zabawna skoro juz prawie raczkuje hihih, musimy sie umowic na spotkanko jak tylko wrocicie:):)
 
reklama
Do góry