reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Witam wszystkie mamusie,pogoda paskudna, Długo nic nie pisałam, ale teraz spróbuje nadrobić zaległości. Mała Mi się rozchorowała rozgorączkowała muszę ją cały czas nosić na rękach, bo jak nie to cały czas płacze :wściekła/y: Jeśli chodzi o spotkanie to ja z miła chęcią się przyłącze jeśli można ?
 
Justyś gratuluję zdrowego boya:-D:tak:

Dzindusia ja byłam w szpitalu od niedzieli do piątku i jakoś to zniosłam jak widać:-D A są dużo gorsze rzeczy które trzeba zniesc więc głowa do góry:-)
 
reklama
halo serdeczne gratki dla Justyny i dzieciatka :) kurde jak netu nie ma to jak bez reki...poniewaz dziecie nie nadaje sie jeszcze zeby do zlobka isc po chorobie wzielam soboe wolne wczoraj i po sprzatanku ja kdziecie sie bawilo zasiadlam sie do kompa co by pobuszowac troche atu lipa...netu nie mialam caly dzien...maskara kurde no ;( na spotkanko bardzo chetnie rowniez bym sie pisala, z tym ze w moim przypadku tylko weekendy wchodz w gre bo od pon do pt ptracuje 8-17 :)
dzindusia nie przejmuj sie da sie przezyc, ja lezalam 5 dni bo mialam cesarke przez pierwsze 3 sala byla pelna a nast 2 bylam tylko ja i jedna Polka z Ennis, jedyne tylko na co narzekalam to to ze mialam lozko przy oknie i 2 ost dni cos im sie z grzaniem popsulo wiec bylo okropnie zimno ( w styczniu ) i wialo troche od okna ale juz nie chcialo tez mi sie tarabanic i przenosic...glowa do gory bedzie ok:)
 
Do góry