reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam sie.... znow musialam nadrabiac czytanie :szok: rany ledwo dalam rade ufff

madziakowalik gratulacje:-)
kasia gratulacje:-)
drozdusia trzymam kciuki ;-)

A wszystkim innym mamusiom zycze milego dzionka mimo ze pogoda paskudna brrr
 
reklama
Ojjjjjjjjj jaka ja jestem wściekła niedość że na głowicy mam :szok: to czekałam na fis który jak dzwoniłam dwa tyg temu w poniedz. miał być zdaniem tego pana w nast, czwartek mineły dwa a fisu nie mam :szok::wściekła/y::no:wrrrr a umówiłam się z Markowskim na ikee że z tych pieniędzy zrobie sobie zakupki wrrrrrrrr wściekła jestem jak osa bo czekam już od końca lipca wszyscy dookoła dostali tylko nie my a obiecałam że oszczędności nie ruuuuuszam i sama na to poszłam MASAKRA a ja taka napalona ale martwie się czy nr. konta nie pochrzanili czy cóś?? musze dzwonić:wściekła/y: DROZDI BYLE SZYBKO I GŁADZIUDKO:);-)trzymam kciukaski nasza jeszcze ciężarówko:-D Kasia biedna jesteś naprawde ale głowiczka do góry:tak: Bożenko ja na spotkanko sie pisze musze odreagować bo wiedzmojadze:-D
 
ms.marple mialam troche porzadkowych zaleglosci - przygotowywuje sie na przylot gosci . pomalu planuje pokoik dla malenstwa i tworze liste zakupow. no i coraz mi ciezej z kazdym dniem - zwykle odkurzanie potwornie mnie meczy....

a wlasnie bo skoro tu jestem to spytam moze dziewczyny bedziecie wiedziec: czy posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego np w vhi gwarantuje w praktyce prywatny pokuj w szpitalu po porodzie??
 
o super martuana ! następna chętna zaraz zrobię listę, żeby wam się nie odwidziało a jak wrócę to coś zorganizujemy i będę was cisnąć :tak::tak:

liścisko::-D
1. ja! (jak zwykle się wpycham pierwsza:zawstydzona/y:)
2. camomile
3. martuana
4....
czekam na więcej
 
Helo heloo
Co za wiescie!!!!!!!
TRZYMAM KCIUKI DROZDUSIA!!!!!

a do mnie wlasnie tesciowa puka ehhhh jakos trzeba przezyc!!!

Do pozniej :)

ms marpe ja rowniez chetna na spotkanko
:)
 
no mnie prosze tez dopisac na liste:)

ufffff Laura zasnela........trza ja bylo do wozka zapakowac i na podworko w deszcz wywiesc bo nie chciala sie polozyc ...a zmeczona na maksa juz byla....za to moje dziecie pospalo az 10 minut





 
Ostatnia edycja:
reklama
no ,Kasiu u mnie......przeciez napisalam ze juz od po 4 rano nie spie.......

generalnie jest grzeczna....troszke poplakuje czasem jak sobie przypomni ze mamy i taty nie ma.....ale moja Anita jest w domu wiec sie bawia i jest ok:)
mam tylko nadzieje ze to rozwiazanie Justynki dzisiaj nastapi





 
Do góry