reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Mam pytanie do dziewczyn ktore rodzily tu w irlandii:: czy mialyscie wykupione ubezpieczenie zdrowotne?? i czy rzeczywiscie gwarantuje ono prywatny/polprywanty pokuj po porodzie?? jakie sa wasze doswiadczenia w tej kwestii??:-):-)
 
reklama
Oj oj to masz zajęcie:-D Dobrze że Ci córa pomaga, chociaż Laura to fajna dziewczyna i powariowac z nią fajnie można:-D No też trzymam kciuki zeby Justyna szybko urodziła ale z tego co pisałaś to już kilka godzin się męczy biedna.
 
o super dopisuję do listy:tak::-D:-D

dzindusia jeśli chodzi o ubezpieczenie, to mimo, ze miałam vhi leżałam na sali 5osobowej (a właściwie10cio wliczając noworodki :-D:-D)
 
dzindusia ja rodzilam i w Polsce i tutaj .....tu za darmo wszystko mialam ale nie mialam prywatnego ubezpiecznia....zreszta po co?i tak jest za darmo:)
dzieki, a ubezpieczenie mi pracodawca w calosci oplacil w vhi wiec je poprostu mam i dlatego pytam czy mi sie przyda bo w informatorze to zawsze pieknie napisza ze wszystko super i sala dwuosobowa i niewiadomo co jeszcze...


ms.marple i jak dalas rade... mnie osobiscie przeraza mysl lezenia w ''tloku'' :-)
 
Ostatnia edycja:
Kasiu ano juz sie troche meczy......jak dzwonila to miala nadzieje ze do 12 urodzi......ale zadnych wiesci nie mam.....oby sie gladko potoczylo.....

dzindusia to chyba tez zalezy wszystko od tego czy jest busy.....bo jak malo miejsc to i trudno z zakwaterowaniem ......chyba:)
zreszta jak sie nie myle to na samym poczatku zdaje sie deklarujesz czy panstwowo czy prywatnie bedziesz rodzic....
 
Ostatnia edycja:
ja tez!!!! ja tez!!!! takiego spotkanka nie odpuszcze prosze mnie na liste zaraz wpisac bo jak nie to sie policzymy Ms.Marple hihihiih :-D:-D:-D
Camomile witaj w domku caluski dla Igorka :)
ojjj teskni mi sie juz do was!!!!!!!!!!!:tak:
 
aga pewnie masz racje...:-) chociaz tutaj to chyba zawsze przepelnione sale maja Jak bylam w szpitalu na kontroli to ''ciezarowki'' sie w poczekalni nie miescily..:sorry:


justysia jak tam w polsce?? kiedy wracasz?? mam nadzieje ze pogode masz lepsza niz my tutaj Jak tak dalej bedzie to popadne w depresje....
 
Ostatnia edycja:
ja lezalam w 5 osobowej salii Bylo kazde lozko zajete tyle bylo kobietek ... # tak chrapaly ze nie umialam zasnac nawet na 5 mina 4 tylko klnela ze je pozabija i sie modlila na glos ... A jedna co chrapala spala stara malpa cala noc chrapala jak stara trabka i jeszcze narzekala ze sie nie wyspala ... ;/ Jej nawet wlasnie dziecko nie umialo obudzic cala noc spala i jeszcze narzekala ;/;/;/

Ale ogolnie wszystko mialam za darmo nie musialam za cokolwiek placic :))
 
reklama
ja lezalam w 5 osobowej salii Bylo kazde lozko zajete tyle bylo kobietek ... # tak chrapaly ze nie umialam zasnac nawet na 5 mina 4 tylko klnela ze je pozabija i sie modlila na glos ... A jedna co chrapala spala stara malpa cala noc chrapala jak stara trabka i jeszcze narzekala ze sie nie wyspala ... ;/ Jej nawet wlasnie dziecko nie umialo obudzic cala noc spala i jeszcze narzekala ;/;/;/

Ale ogolnie wszystko mialam za darmo nie musialam za cokolwiek placic :))
tego sie wlasnie najbardziej obawiam :-) ale chociaz sa parawany zeby stwozyc pozory prywatnosci i choc w ten sposob odgrodzic sie od reszty??
 
Do góry